16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1

Osmanlıspor'un kuruluş amacı ve kuran kişiler, barınmasında emeği geçenler ile teraziye koyarsan Villareal daha fazla Türk çıkar.

Feneri kuranlar da Atatürk'e suikast girisiminde bulunmus

20 milyon taraftari var fenerin bu mantikla onlarda Atatürk düsmani

Her ne olursa olsun bu mantik yanlis bana göre,takimi kuranlar beni ilgilendirmez.

Onlar siyaseti bulastirmis olabilir,biz taraftar olarak futbola siyaseti bulastiracaksak izlemeyelim daha iyi

Osmanlispor'un oynadigi futbol ortada ve bu bir Türk takimi,yapilan haksizlik bana göre

guzel frikik

maxresdefault.jpg

Feneri vs tutup da siyasi görüş yüzünden Ankara ve Konya şehir takımlarını hatta Başakşehiri bile tutmamak ilginç . O zaman 1980ler gibi şampiyonlar ligine girebilmek için 300 tane eleme geçelim ki kimse başarılı olmasın nasılsa . İnsanlar ideolojisi yüzünden her şeye nefret ve kinle bakıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feneri kuranlar da Atatürk'e suikast girisiminde bulunmus

20 milyon taraftari var fenerin bu mantikla onlarda Atatürk düsmani

Her ne olursa olsun bu mantik yanlis bana göre,takimi kuranlar beni ilgilendirmez.

Onlar siyaseti bulastirmis olabilir,biz taraftar olarak futbola siyaseti bulastiracaksak izlemeyelim daha iyi

Osmanlispor'un oynadigi futbol ortada ve bu bir Türk takimi,yapilan haksizlik bana göre

Fenerbahçe'li olmama sebeplerimden biri olduğu doğrudur. Futbola siyaseti bulaştıranlar siyasiler. Osmanlı, Başakşehir, Belediye takımlarını rant için lige dolduranlar destekleyenler halkın vergilerini tamamı doldurma taraftarlı bu takımlara ayıranlar futbola siyaset bulaştıranlar.

Konyalı başbakan var Konya 3. olur.

Topbaş güçlü Belediye güçlü.

Melih hani bana der Osmanlı pırtlar.

Böyle lig mi olur?

Feneri vs tutup da siyasi görüş yüzünden Ankara ve Konya şehir takımlarını hatta Başakşehiri bile tutmamak ilginç . O zaman 1980ler gibi şampiyonlar ligine girebilmek için 300 tane eleme geçelim ki kimse başarılı olmasın nasılsa . İnsanlar ideolojisi yüzünden her şeye nefret ve kinle bakıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Futbolda siyaset gormek istemiyoruz, 80lerde Ankaragucu lige cikarilirken olsaydim o zaman da istemezdim canisi

Üst Alt