16/17 Play-Off Turu | Midtjylland 0-1 Osmanlıspor | M.S | 18 Ağustos | Beyaz TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Play-Off Turu | Midtjylland 0-1 Osmanlıspor | M.S | 18 Ağustos | Beyaz TV

150px-Uefa_europa_league_logo_20152018.png

150px-FC_Midtjylland.png
v.png
2944.png

16/17 Avrupa Ligi Play-Off Turu 1. Maç
Midtjylland - Osmanlıspor
MCH Arena, Herning/Danimarka
18 Ağustos 2016

Muhtemel 5 takım arasından en kolayı geldi.Dışarıda gollü beraberlik alıp,içeride turlarlar diye düşünüyorum.

Dert yapmadim ama madem Midtjyllandin hakkinda bisey bilmiyorsun, konusma. Illa konusacam diye yorum'da yapma bilgi sahipi olmadigin konularda.
Biriyle falan mı karıştırıyon sen beni?Altı üstü takımın kuruluş tarihine bak dedik iyi ki :asd22: Bunda nem kapılacak ne var.Adamların futboluyla ilgili bi şey mi yazmışız orada.

Koskoca ulu çınar 1299'da kurulan şanlı Osmanlıspor'a karşı 11-12. yy'de Vikingler tarafından kurulan midtjylland maçında kara gücü olarak Osmanlı dikkat çekerken denizlerde mutlak Viking hakimliği bulunuyor.Osmanlı hilal taktiğiyle oynaması beklenirken ileri uçta Deliler oynayacak.Osmanlıda devşirme oyuncular dikkat çekiyor.Vikingler de ise kaptan Ragnar Lodbrok böyle karşılaşmalarda favori tarafın olmadığını belirtti.
Viking ordusunu bilmiyorum pek o yüzden sallayamadım onlarla ilgili bi şey :asd22:

Üst Alt