16/17 Şampiyonlar Ligi Grup Kura Çekimi | 19.00 | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Şampiyonlar Ligi Grup Kura Çekimi | 19.00 | TRT Spor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.Bayern München
2.Manchester City
3.Sporting Lizbon
4.Beşiktaş J.K

1. B.München
2. A.Madrid
3. Tottenham
4. Beşiktaş J.K

bunlardan biri olursa 2. kez 0 çekebilir bir Türk takımı.

ooooo 8taşın kocaları bugünmü belli oluyor harika 3 4 senedir cl deyiz az dalga geçmediler kötü geçirdiğimiz sezonlarda ki çoğunda iyiydi son sene hariç şimdi intikam vakti yedikleri her golü kendim atmışım gibi sevinip sosyal medyada hayvan gibi paylaşım yapacağım !

Merak etme avrupa futbolunu fazlasiyla izliyorum.

Gladbach anca ruyasinda besiktas'a 3-4 tane atar, besiktas bir young boys degil.
Beşiktaşı çok büyütüyor sunuz gözünüzde. Young Boys ile alakası yok, Gladbach'ın oynadığı oyuna göre yorum yapıyorum ben.

Beşiktaşın başı döner 90 dakikada o hızlı oyunda. Tolga denen kova ve olmayan defans ile Beşiktaş gruplarda hiç bir halt yapamaz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Beşiktaşı çok büyütüyor sunuz gözünüzde. Young Boys ile alakası yok, Gladbach'ın oynadığı oyuna göre yorum yapıyorum ben.

Beşiktaşın başı döner 90 dakikada o hızlı oyunda. Tolga denen kova ve olmayan defans ile Beşiktaş gruplarda hiç bir halt yapamaz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Quaresma, Oguzhan, Cenk Tosun, Gokhan Gonul, Adriano, Talisca, bunlarin yanina muhtemelen Samir Nasri, Aboubakar ve bir stoper katilacak, sen besiktas'i siradan bir takim sandin galiba.

Besiktas'i buyutmuyoruz, kendi adima konusuyum, besiktas'in oynadigi oyunun arkasinda bir plan var, senol gunes gibi bir teknik direktor'un calistirdigi bir takim her zaman iyi futbol oynamistir. Gladbach kim ki besiktas'in kafasi donecek, hadi dortmund desen olabilir derim de, besiktas, tottenham, arsenal ve liverpool maclarinda yuksek seviyede oynadi ve hepsinde rakibinden daha ustun oynadi.

Gladbach kotu takim degil, ama besiktas'a 3-4 atacak takim da degil.

Son düzenleme:
Leicester nasıl 1 torbada hayret..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeni formatta avrupanın en büyük 7 liginde sampıyon olan ve son şampiyonlar ligi sampıyonu olan takım birinci torbada olacak.. mesela Almanyada gelecek sezon dortmund sampıyon olursa bayern munıh'in yerine 1.ci torbada yer alacak.. bayern munıh 2.ci torbada olacak..

Son düzenleme:
NTVspor da an itibariyle Fener'in uefa maçı konuşuluyor :D

Tam tersi olsa Fener'in bu akşam rakibi belli olsa, BJK uefa maçı oynasa sabaha kadar rakipleri değerlendirir analiz yaparlardı. İyice bokunu çıkardılar taraflı yayının

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt