16/17 Sene Sonunda İlk 5'in Puan Durumu Ne Olur? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Sene Sonunda İlk 5'in Puan Durumu Ne Olur?

fener bjk yi yenebilirse o zaman olayin tam icine girer, fakat bu esnada basaksehir bu surpriz formunu devam ettirirse hakkaten ciddi puan farkiyla ikinci devreye kendini atar ki basaksehir oyle hakemlerin alasagi edecegi bir takim degil

emre belezoglu cok terbiyesizlikler yapti , zaman zaman asagilik adamin tekiydi ,her ayrildigi camiaya kufru vs si vardir , ama salt futbolculuk olarak dusundugumde verdigi katki her takima ust duzeyde oldu , sakatliklari ,pubisi var vs ama gitti tum takimlari toparladi

ozellikle fener ve biz gibi simarik iki camianin , bjk gibi hakem korumasinda olan bir takimin onunde bu adam sampiyonluk kupasi kaldirirsa sevinirim ne yalan soyleyim ,icimden gelen de bu ,insallah olur

Madem küme düşecek olan takımların konusu açıldı,ben de sene sonu puan durumunu açayım dedim.

Bence şöyle bir şey olur;

1.Galatasaray-72
2.Trabzonspor-68
3.Osmanlıspor-66
4.Beşiktaş-61
5.Fenerbahçe-60

Trabzon konusunda fena çuvalladığımı itiraf etmeliyim,ama Fener'in durumu aynen o olacak,ha 5. olmazlar da 3. olurlar 4. olurlar misal,ama 60 puan civarı olacaklar.Şampiyon olacağız 72 puanla o konuda da hala aynısını düşünüyorum.Bjk 61'de kalmaz,70'e yaklaşır ama 2. olur.

Sen Trabzon'u 2. sıraya koymuşsun.Hiç sanmıyorum 2. olacaklarını.En fazla 5. olurlar gibi
.
?
Bu sene Akyazı'da 6 sene sonra fbyi yenecekler ama
?

Beşiktaş 61 puanda kalmaz.ŞL'de olmasalar rahat şampiyon olurlardı.Şimdi ŞL gidişi ve dönüşü 12 maçları tehlikede olduğundan bir adım önlerindeyiz.
?Bjk hala onumuzde, ligide onumuzde bitirecekleri hususunda mutabik kalalim

Fb'nin bizi gececegini sanmiyorum.Nisan'da zicarlar.

1 adim onde goruyorum diyebilirim.Uefa'da ceyrek falan yaparlarsa biz de 2. yariya iyi baslayip tinercileri yenersek is degisir.

UEFA'da ne yapacaklarından ziyade bizim deplasman performansımız ve içerdeki derbilerde ne yapacağımız önemli bence.İçerde Fener'i de Bjk'yi de yenersek,deplasmanda da Rize ve Başakşehir harici pek takılmazsak büyük avantaj elde ederiz.

Üst Alt