16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 16 | Medipol Başakşehir 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat | ATV

5c573ztk.png

130343.png
c80ecv.png
1871.png

Ziraat Türkiye Kupası 2016/17 Son 16 Maçı
Medipol Başakşehir - Galatasaray
Fatih Terim Stadyumu, Başakşehir
4-5 Şubat 2017

Bu maçı alırsak kupayı da alırız. Transfer gelmezse rotasyon darlaşır. O yüzden transfer şart bu kupa için.

İntikam, intikam istiyor muyuz?

'' Umutsuz durum yoktur, umutsuz insanlar vardır.*Ben hiç bir zaman umudumu yitirmedim.''
Mustafa Kemal Atatürk

Son düzenleme:
millet akhisar gibi maclarla gaza geliyor başakşehir giib katı savunma yapan takımlar karşısında foyamız meydana cıkıyor

pozisyona bile giremiyoruz

daha rakiplerini yenemeyen takım nasıl şampiyon olacak

Son 3 yıldan sonra bu sene kupayı kaçırsak çok da bir şey kaybetmeyiz ama bu maçın farklı bir önemi var. Bu sene büyük maçları kazanamadık. Hatta Beşiktaş dışında hepsinde yenildik. Bu döngüyü kırıp morallenmek için çok güzel bir fırsat bu. Ben böyle bakıyorum bu maça. Umarım kazanırız.

Neyi dogru yapiyorlar ki bunu dogru yapsinlar abi. Simdi kupa icin lige bir hafta ara mi verilecek?
Hani sebebini anlayamadım anlasam ona göre bir şeyler söyleyeceğim ama yok. Kupa maçlarının hafta sonu oynanması gibi bir durumu daha önce hatırlamıyorum. En fazla devre arasında olan kupa maçları hafta sonu olmuştur lig devam ederken değil. Garip.

Bu maçı kazanırsak kupayı garanti alırız.

Şikeci kardeşler birbirlerini yiyecek zaten. Geriye kalan takımlardan birinden almak çocuk oyuncağı olur.

Üst Alt