16/17 Son 32 M:2 | Beşiktaş 2-1 Hapoel Beer Sheva | MS | 23 Şubat | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 32 M:2 | Beşiktaş 2-1 Hapoel Beer Sheva | MS | 23 Şubat | TRT 1

dostum artik ua diye bir guc kalmadi , kuzey tribunun alt ortasini anca doldurabilen, hic bir etkinligi olmayan ama geri kalan seyirci de cok etkisiz ve pasif oldugu icin sesleri duyulan bir topluluksunuz

ben her macta varim, 390 kilometre otedeki deplasman seyircisini sizden daha net duyuyorum

biz de samiyen kapalisinda iken ua hayraniydik eyvallah ama son 5-6 senedir ua filan yok bunu kabullenin artik
Bide ua sadece ''Laylaylay Saldır Galatasaray'' tezahuratı yapıyor. Ya bizim için .... koy cimbom koy.
Üçlü falan başka hiç bişey yok.
Başka bir şey bildikleri yok. Stada giden insanları da uyutuyorlar kimse o bıkkınlık veren şeyleri söylemek istemiyor artık.

Yıllardır hep aynı şey hiç bi farklılık yok. İnsan yeni bişeyler üretmeye çalışır gürültü çıkartacak bir beste vs

Ama bunlar yeni beste yapsa da arabesk oluyor tam leş

Şimdi de yönetimin uşağı oldular iyice tiksinç haldeler

Tek yapabildikleri iş koreografiydi artık onu da yapamıyorlar eskisi gibi

df11b6c8487b59e77fec87c66dbca821.png

Atasözü gibi laf etmiş Ozan.

Ulan orta sahamızda melo gibi biri olsa şu tinercilerin içinden geçeriz ama bizim orta sahamız çok kötü şuanda

Melo olsaydı(fizik olarak iyi hali) çok rahat yenerdik bunları

Melo'nun kalitesini gidince çok daha iyi anladık valla keşke 1 sene falan daha kalsaydı

Dursun salağı sayesinde bu tinercilerde başımıza adam kesildi

Daha çok para harcadık ama leş kadro kurduk Özbek kardeşler sayesinde

Allah bildiği gibi yapsın o iki gerizekalıyı

⚡️Tianjin, Mitroglou için 40M€ önerdi. Benfica, Mitroglou'nu satarsa son 3 sezonda sattığı oyunculardan elde ettiği karı 267M€'ya çıkartacak

Aynı bizim takım yönetim şekli

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

⚡️Tianjin, Mitroglou için 40M€ önerdi. Benfica, Mitroglou'nu satarsa son 3 sezonda sattığı oyunculardan elde ettiği karı 267M€'ya çıkartacak

Aynı bizim takım yönetim şekli

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
Mitroglou denilen ne idüğü belirsiz herifi 40a iteliyorlar, bizimkiler Podolski gibi adamı 7'ye satmak için 40 takla atıyorlar.

Mitroglou denilen ne idüğü belirsiz herifi 40a iteliyorlar, bizimkiler Podolski gibi adamı 7'ye satmak için 40 takla atıyorlar.
7 olsa yine iyi 2.7 'ye sattılar aptal herifler :D

Bide Ali Naci dedi ki ilk teklif olarak Japon takımı 2 milyon teklif etmiş, bizim yönetim biz 2,5 m € verip aldık daha aşağısına satmayız, sonra teklif 2,7 olmuş ve kabul etmişiz.
Ve yönetim kar ettiğimizi düşünüyormuş :D

Bu kadar geri zekalı aptal bir yönetimimiz var.

Dünya genelinde ki en geri zekalı yönetim olabilir

Üst Alt