16/17 YF M:1 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 26 Nisan | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 YF M:1 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 26 Nisan | ATV

Bizde emre b gibi bi adam olsa psikolojik olarak her mac önde baslariz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ălăsı vardı yolladık ?
d679007459bd1e954ce5d97149be04ec.jpg

Avrupa maçlarını özledik ya Tudor'la farklı bir hava yakalayabiliriz kesinlikle gitmeliyiz

Ben de öyle umutlanıyordum ancak bu yönetim yine kafasına göre hareket edecek,belli.Öyle olmayacak olsa kardeşini Florya'dan alırdı Dursun.Gitmememiz cidden hayırlı olabilir,bizim takımın oynadığı futbol Avrupa Ligi'nin bile 2-3 gömlek altında.Takım savunmasını iyi yapan,azıcık dişli her takım eler bizi.UEFA gruplarından çıkamamak kaldı bir yaşamadığımız rezillik,onu da yaşatır Dursun.

Ligde bile rakip kaleye atak yapmayı düşünmeyen Tudor ile Avrupa'da yarı sahayı geçmeden maç bitirmeyi düşünebiliriz. Bu da farklı bir hava olur renktaş haklısın.

avci cok mu enternasyonel bi adam ki tudora laf ettin simdi
avcinin da milli takimla ve bu sene avrupada ne yaptigi ortada. tudor paokla dortmundu deplasmanda yenmis bi adam. ayrica avci ilk defa calistigi ulkede bi takima subatta gitsin de gorelim vasiflarini tabi yurtdisinda takim calistirmaya uygun bulunursa

avci cok mu enternasyonel bi adam ki tudora laf ettin simdi
avcinin da milli takimla ve bu sene avrupada ne yaptigi ortada. tudor paokla dortmundu deplasmanda yenmis bi adam. ayrica avci ilk defa calistigi ulkede bi takima subatta gitsin de gorelim vasiflarini tabi yurtdisinda takim calistirmaya uygun bulunursa

Tudor'a çok kızgınım yav. Ondan öyle yazıyorum. Ama yine de Avcı daha iyi hoca bence.

Başakşehir atakları aslında göstere göstere ama o kadar planlı ki tedbir alamıyor rakipleri. Avcı bu taktiksel başarıyı büyük oyuncularla yapabilirse başarılı olur.

Üst Alt