16/17 YF M:1 | Real Madrid 3-0 Atlético Madrid | MS | 2 Mayıs | TRT 1 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 YF M:1 | Real Madrid 3-0 Atlético Madrid | MS | 2 Mayıs | TRT 1

Ronaldo 40'ına kadar oynar bu kondisyonla. Bizim hasan şaş 29unda kilo alıp yatışa başlamıştı. Neyse Real' den Ramos u ATl. Madriddende F. Torresi alabilsek güzel olurdu. 2si de fit adamlar.

Ronaldo 40'ına kadar oynar bu kondisyonla. Bizim hasan şaş 29unda kilo alıp yatışa başlamıştı. Neyse Real' den Ramos u ATl. Madriddende F. Torresi alabilsek güzel olurdu. 2si de fit adamlar.
Ramos anca söyle 33 yasindan sonra falan gelir, ayni Ronaldo gibi kendine cok iyi bakan ve hirsindan hicbir zaman taviz vermeyen bir oyuncu.
Ronaldoya gelince, Messi ile karsilastirmaktan ziyade, böyle isine saygili, o kadar cok sey kazanmis olmasina ragmen daha hala kazanma hirsi olan birine saygim sonsuz.
Nedense kendisine karsi bir antipati var, kendini begenmis gibi algilandigi icin ama kendisi hakkinda okudugum bir kac makaleden sonra, insan olarakta cok iyi birisi oldugunu düsünüyorum.
Bence Messi ve Ronaldonun oyun stilleri farkli, tek yapilabilecek karsilastirma gol sayisi olabilir, ondanda hemen hemen basa bas gidiyorlar.

Ayrica dünde görüldügü üzere, orta saha artik bu devirde mac kazandiran birinci etken.
Dün Modric, Casemiro ve Kroos üclüsü maci istedikleri gibi kontrol edip yönettiler.

Bayern'in son yıllardaki en büyük hatası Kroos'u,Real'e kaptırmasıdır.Adamın pas hatasını bırak boşa attığı pas yok.
Oyunu acayip derecede rahatlatıyor. Tam topu kaptıracak diyorsun bir yolunu bulup pas istasyonu kuruyor adam.

Çer çöp heriflere ne methiyeler düzülüyor, asıl böyle Kroos Kante gibi adamlar el üstünde tutulmalı. Kroos çok manyak bir topçu, sessiz sedasız işini yapıyor adam hem de her maç maksimum seviyede.

Bayern gerçekten kaçırmamalıydı. Kroos da diğer "starlar" ile aynı orantıda para istemişti sanırım ondan anlaşamadılar.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Ben bir intihar edip geliyorum.
136727332617.jpg

#Özledik :(

Üst Alt