16 Futbolcu Gönderilmelidir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16 Futbolcu Gönderilmelidir

1668480_Galatasaray_SK.jpg

Hepsini toplasan bile 4 oyuncu etmez, cogu kadroda yer isgal etmekten baska 1 ise yaramiyor. Bunlardan 8'i zaten sezon sonunda serbest kalacak Terim bir hata yapmazsa.

İmkansıza yakın.

Muslera
Mariano
Linnes
Serdar
Maicon
Nagatomo?
Fernando
Selçuk
Tolga
Sinan
Rodrigues
Belhanda
Feghouli
Gomis
Eren

her türlü kalır.

Denayer'in bonservisini aldırabilir Terim. Hızlı topçuyu seviyor defansta. Adam eder mi? İnşallah.

Bu dediklerinden

Carrasso
Latovlevici
Endoğan
Hakan
Koray
Umut

kesin gider.

Cavanda %80
Ahmet (kiralanabilir)
Yasin (zam istemeye devam ederse gider)

Selçuk
Sinan
Eren
Eray (home grown kont.)

kalırlar

hesapladim bu 16 oyuncuya yıllık 15m Euro garanti ücret veriyoruz. sinandan, cavandadan falan toplam 5m nakit gelse garryden de 15-20 m gelse al sana bütçe

ilk 18-20 kişilik kadroyu kurarsin devamını da alt yapıdan alırsın taş gibi takım

Son düzenleme:
Katı atık istasyonu gibiyiz.
Gönder gönder bitmiyor bu çöpler.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

aslında bunlarla birlikte gomis, belhanda ve rodriguesi 40m ye okutsak de vrij, bernard, max meyer, facundo ferreyra ve bambayı alsak beleşe off fena takım olurduk

kontratı bitenlerin tamamı gitmeli fakat kontratı devam edenleri nasıl göndereceksin ?

eren, sinan, ahmet, selçuk kalırlar. zaten bunları yerine transfer yapacak paramız yok.

Ne muazzam başlık süpersiniz arslan parçaları tam bana göre milletin rızkını kesip galatasarayda para kalmasını sağlamak allah katında büyük sevap söyleyim gençler her kellesini aldığımız gsli boş topçu size ahirette sevap olarak dönecek ben de bir sonraki mesajda gönderilecek top tepemeyici-top sektiremeyici madamlardan ne kadar para kaldıracağımızı listeliyor olacağım...aslolan galatasaray!!!

Üst Alt