#16 Mustafa Sarp - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Mustafa Sarp

Cevap: #16 Mustafa Sarp

Keşke Bursa maçında o golü atmasaydın keşke bonservissiz olmasaydın keşke bu kadar düz olmasaydın keşke tipin futbolcuya benzeseydi keşke bizi bırakıp gitsen Mustafa Sarp.

bence mıstafa dilekçe versin.ben futbolcu degilim,küfür yemek istemiyorum,gereginin yapılmasını arz ederim diye.belki o zaman oynatmazlar.

rijkaard in oynatma sebebi defansin arasina kosu yapabilen tek futbolcu oldugu icindi bana göre,dun bjk macinda da yapti aynisini fakat panik oldugu icin icine etti yine pozisyonun.

daha once deplasmandaki atletico madrid macinda yine defansin araya iyi bir kosu yapti ama yine panikledi kafayla topu disari atti bilmem hatirlarmisin.

tek artisi defansin araya supriz kosular yapmak,ama onun da sonunu getiremiyor.

arda sadi anliyor bu isten reisler...

ismini favori üyeler arasina yaziyorum :D

:005:

rijkaard in oynatma sebebi defansin arasina kosu yapabilen tek futbolcu oldugu icindi bana göre,dun bjk macinda da yapti aynisini fakat panik oldugu icin icine etti yine pozisyonun.

daha once deplasmandaki atletico madrid macinda yine defansin araya iyi bir kosu yapti ama yine panikledi kafayla topu disari atti bilmem hatirlarmisin.

tek artisi defansin araya supriz kosular yapmak,ama onun da sonunu getiremiyor.

Dogrudur ama tek artısı bu dıye adam oynatılmaz ki?Defansın arasına kosu yapcak dıye bakıp durcakmıyız dun dedıgın gıbı panık yaptı futbolcu olmak bu kadar kolay mı?Barış bıle bu adamdan kat kat ıyı futbolcudur bı ara ayhanla fılan kıyaslanıyodu ama ayhan mustafayı top dıye oynar..

Dogrudur ama tek artısı bu dıye adam oynatılmaz ki?Defansın arasına kosu yapcak dıye bakıp durcakmıyız dun dedıgın gıbı panık yaptı futbolcu olmak bu kadar kolay mı?Barış bıle bu adamdan kat kat ıyı futbolcudur bı ara ayhanla fılan kıyaslanıyodu ama ayhan mustafayı top dıye oynar..

koskoca rijkaard bu adama 42 mac nasil sabretti hala anlamis degilim:D

yediğimiz ikinci golde simao bunun yanından geçerken önce titreyerek vurduğu ve simao'nun önünde kalan toptan sonra ellerini açıp başkalarına suçu yükleme çabasına girişti ama sonra anladı ki suç kendinde geri indirdi kolları :D:D

M.Sarp'ın arşiv olan konusunu okudum da gülmekten kırıldım yorumlara. Şimdi yorum yapan arkadaşlar, önce arşivde ne demişim diye baksın bence. Çok komik oluyor.

gitttt. iş işten gecmeden gittt... cok gec olmadan vakitt.. günahıma girmeden katilim olmadan gitt...

[video=youtube;FZC0EtL-NAc]https://www.youtube.com/watch?v=FZC0EtL-NAc[/video]

bavulunu topla bebeğim :)

Üst Alt