17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D

Tudor degil Dursun problem asıl. Transfer yapmayı öğrendi sanıyorsunuz marifet 10 Milyon ve senelik 4 vererek Belhanda almak değil. Kaldı ki yönetim olarak asıl görevi HAKKİMİZİ savunmak, LOBİ yapmak , futbol basketbol gibi ana branşlarda başarılı olacak yapilanmayi getirmek. Yemişim otelini yoksa

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tudor degil Dursun problem asıl. Transfer yapmayı öğrendi sanıyorsunuz marifet 10 Milyon ve senelik 4 vererek Belhanda almak değil. Kaldı ki yönetim olarak asıl görevi HAKKİMİZİ savunmak, LOBİ yapmak , futbol basketbol gibi ana branşlarda başarılı olacak yapilanmayi getirmek. Yemişim otelini yoksa

Yönetimin beceriksiz oldugu konusunda haklisin, o transferlerin o paraya marifet olmadigi da dogru. Fakat biz genelde avrupadan biraz piyasasi olan, büyük ligde is yapmis oyuncu aldigimizda, hep ucuk fiyatlara getiriyoruz. Iyi degil, yönetim acisindan marifet hic degil belkide, ama bu konuda bu yönetim diger türk yönetimlerine göre anormal degil en azindan.
Bunun formülü tabiki sadece bu tip futbolcu almamak, ama taraftar ona da karsi...

O yüzden lig icine dökeceklerine, disari dökmeleri, taraftari memnun etmek adina ve heyecan olusmasi adina daha iyi.

Maçı Kanal D'nin aldığını görünce,Dsmart'ın Avrupa maçlarını gasp etmeye başladığı 2007-2008 sezonunda ATV'nin altyazısında FC Sion-Galatasaray ibaresini gördüğümde yaşadığım sevinç aklıma geldi.

Maçı Kanal D'nin aldığını görünce,Dsmart'ın Avrupa maçlarını gasp etmeye başladığı 2007-2008 sezonunda ATV'nin altyazısında FC Sion-Galatasaray ibaresini gördüğümde yaşadığım sevinç aklıma geldi.

carruscanın 20 küsürüncü dk oyundan çıktığı linderoth reyizin gs kariyerindeki tek golünü attığı efsane müsabaka.

Bu bir klise
Yonetimsel degil ulkesel bir olgu.
sorun bir cok yerde iken ,kucuk dogrulara ulasmayi beklemek yersiz

Sithorsun diye topcu aldik bir sene önce, simdi de Özbekdursun gibi okunulan bir takim ile oynuyoruz. Neler oluyor.

Muslera

Linnes
Carole
Maicon

Tolga

Garry

bunlar banko

Semih gidiyor o yuzden stoperde Serdar ya da Ahmet
ortada Selcuk ve Belhanda'nin durumu belli degil. Alternatif olarak Koray ve Donk orda denendi. Ve de genclerden Ozan (Samed orda mi oynatildi bilmiom)
Obur kanat icin Sinan giderse Yasin olur ama Sinanin gitmesine bagli obv.
Forvet de Gomis. Eren sakatlanmasa o olurdu

____________Muslera____________
Linnes___Maicon___Ahmet___Carole
_________Tolga___Selçuk_________
____Yasin___Belhanda___Garry____
____________Gomis_____________
Yedekler:Eray,Cavanda,Serdar,Koray,Emrah,Sinan,Eren(Şüpheli)
:red::red::atess:

Üst Alt