17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Muslera - normal
Carole - çöp /Rezalet
Linnes - çöp / Rezalet-ul skandal
Ahmet - eh işte... Yaktı. Klasik türk Stoper
Maicon - fena değildi...oyun kurdu
Tolga - yorum yok s.g.
Selçuk- yorum yok s.g.
Yasin - vasat
Sinan - Stuttgart Amatör Futbolcusu
Belhanda ve Gomis ???

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Yeni transferleri gndermk için çok uğraşıcaz.

22f7f6c9c6bcb9980f5ab51cad967537.jpg

Mac bitti Tudor'un çıkmasını bekliyoruz
Adam çıkalı 39 sene oldu renktas. Cok gec kaldiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şimdi hepiniz intihar edebilirsiniz artık, gururlu yunuslar gibi. Ya da Beyoğlu na gidip direk dansı eşliğinde rahatlatın taraftarları.

Ölülerine sıctıklarım

Bu turda elenmemizin nedeni dursun değil bu arada tudor denen Hırvat sicmigi. Neymiş kendi takımını yapmasını beklyecekmisiz onun takımına sicayim su maçlarda yenilmeyeceksin kardeşim önce 1 puan gözüyle çıkacaksın. Bunun ne mal olduğunu verdiğimiz fener maçında belliydi

bugun rakip taraftarları dalga geçse haklı.ama bu sonuç Galatasaray için başlangıç demek.bütün çöplerin ,bütün zarar verenlerin artık yolcu oldugu ve yeni bi GALATASARAYIN ortaya çıkacagı anlamını taşıyor.

Çok toz pembe hayellerin var renktaş. Aklı başında ve sadece galatasarayın iyiyliğini düşünen bir yönetim gelmediği sürece bunlar hayal.

Ne oldu simdi iyimi oldu dursun efendi.Tarihin en büyük operasyonu yapilacagi sene dört ayda bu tura üc transfer yetistirebildiler.Abv dursun abv cenk.Simdide tudoru gönderin milletin gazini almak icin yaptiginiz en iyi is ztn

Penaltı yaptırdı diye Muslera'yı da satın lan hadi bekliyoruz. Yazıklar olsun hepinize!

Dursun, Tudor ve Belhanda denen asalak geri zekalılar için Sneijder'in başını yediniz gurur duyun. Yok efendim küçük takımlara karşı oynuyormuş yok efendim asistin asistini yapıyormuş. Ulan geri zekalı embesiller; Ne oldu şimdi? Öster bilmem ne diye bir takıma karşı dahi oynayabilen, asistin asistini yapabilen oyuncun kaldı mı? Münasip yerlerinize kına yakın şimdi! Sizin gibi Galatasaraylı olmaz olsun. Sizin gibi embesiller Galatasaraylı ise ben değilim net!
Net!

Üst Alt