17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 3. Ön Eleme M:2 | Başakşehir 2-0 Club Brugge | MS | 2 Ağustos | A Spor

Bu mantıkla Terim de Galatasaray'ı çalıştıramazdı. Kariyerine Ankaragücü ile devam eder silinir giderdi. İyi hoca nasıl olacak daha? Terim ölünce kapıya kilit vuralım o zaman

Ben terim gelsin demedim kaldı ki ben şimdi Avcı diyen çoğu kisinin zamanında tudor tudor diye yazdığını da gördüm. İyi td böyle yönetimlerle ve böyle ergenlerin tweetleriyle yarım sezonda kovulur.

Taktik ve rakip çözümlemesi yapamayan td lerle dolu bir ülke olduğumuz için Başakşehir çok iş yapar.

Taktik ve rakip çözümlemesinden anladığım şey doğruysa bunu yapan yerli hocalar var. Aykut, Ersun, Avcı, Mustafa Reşit Akçay ilk aklıma gelenler. Başakşehir her şeyden önce takım olmuş, saha içinde anlaşmazlık yok, mücadele var, futbol anlamında kim nerde duracağını, kimin kademesine gireceğini, nereye koşacağını iyi biliyor. Adebayor bizim Eren gibi top gelsin de gol atıyım demiyor üçüncü bölgeyi sürklase ediyor. Emre zaten top kapıyor oyun kuruyor ara pas atıyor. Kısacası şu an oynadıkları futbolun kalitesi kıyaslanamayacak derecede lig kalitesinin üstünde.

tribünlerde izmir marşından rahatsız olup siyaset yapılmasın diyen şeytandan yeni bir açıklama bekliyorum.

inşallah diğer turda sağlam bir takım gelip 8-10 tane atar bunlara.

organizasyon olarak tebrik ediyorum ama siyasi bir takım olduklarından dolayı asla sevmiyorum. 2004 yılındaki Gençlerbirliği gibi sevimli değiller.

İzmir Marşına siyaset derler ama başkomutan pankartı açarlar...

Gelişme gösteren, kaliteli bir hoca. Oyuncuyu da takımı da bir üst seviyeye çıkarıyor.

Bir sonraki turdaki muhtemel rakip büyük bir mucize olmazsa bizim ligden kim giderse gitsin eler zaten.

Sorun şurada güzel kardeşim ısrarla anlamıyorsunuz yahu milli takıma gitsin diyenler Galatasaray'a gelsin diyenler.
Bakın bundan 4 sene önce yani ardanın selcuğun burağın daha nicelerinin en verimli yaşlarında geldi milli takıma abdullah avcı

Guus Hiddink döneminde 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılamayan A Milli Takım'da kan değişikliğine gidilmiş ve hemen hemen herkesin isminde uzlaştığı Abdullah Avcı göreve gelmişti. Göreve geldikten sonra hedef olarak 2014 Dünya Kupası'na katılmak belirlenmişti. Avcı döneminde A Milli Takım, 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu'nda 6 maç yaptı. Bu maçlarda A Milli Takım, 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı ve gruptan çıkma şansını zora soktu. Maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Hollanda: 2 - Türkiye: 0

Türkiye: 3 - Estonya: 0

Türkiye: 0 - Romanya: 1

Macaristan: 3 - Türkiye: 1

Andorra: 0 - Türkiye: 2

Türkiye: 1 - Macaristan: 1

A MİLLİ TAKIM ÖZEL MAÇLARDA GALİBİYETE HASRET KALDI

Abdullah Avcı döneminde A Milli Takım, 12 özel maç yaptı. Bu maçlar milliler, 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Milliler, oynadığı son 6 özel maçta galibiyet elde edemedi. Maçlar ve alınan skorlar şöyle:

Türkiye: 1 - Slovakya: 2

Türkiye: 3 - Gürcistan: 1

Türkiye: 2 - Finlandiya: 3

Türkiye: 2 - Bulgaristan: 0

Portekiz: 1 - Türkiye: 3

Türkiye: 2 - Ukrayna: 0

Avusturya: 2 - Türkiye: 0

Türkiye: 1 - Danimarka: 1

Türkiye: 0 - Çek Cumhuriyeti: 2

Türkiye: 3 - Letonya: 3

Türkiye: 0 - Slovenya: 2

Türkiye: 2 - Gana 2

Şimdiki milli takımla bir halt yapamaz o adam yazıyorum dünden beri ama hala anlamıyorsun anlamak istemiyorsun yada.

Emre Belözoğlu: "Bir misyonumuz var, ülkemizin bayrağını temsil ediyoruz. Bizden duasını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum."

Taktik ve rakip çözümlemesinden anladığım şey doğruysa bunu yapan yerli hocalar var. Aykut, Ersun, Avcı, Mustafa Reşit Akçay ilk aklıma gelenler. Başakşehir her şeyden önce takım olmuş, saha içinde anlaşmazlık yok, mücadele var, futbol anlamında kim nerde duracağını, kimin kademesine gireceğini, nereye koşacağını iyi biliyor. Adebayor bizim Eren gibi top gelsin de gol atıyım demiyor üçüncü bölgeyi sürklase ediyor. Emre zaten top kapıyor oyun kuruyor ara pas atıyor. Kısacası şu an oynadıkları futbolun kalitesi kıyaslanamayacak derecede lig kalitesinin üstünde.

Ligimiz o kadar rezil kalitede ki, bu takımları övüyoruz. Belirttiğin td hiç biri maç içinde oyunu okuyup değişiklik yapmıyor. Ya sadece gaz verme yöntemini kullanıyorlar yada sadece bizim taktigimiz bu diyorlar. Zerre yetenekli bir oyun görüşü görmedim. Avcı sadece pc teknolojisi kullanıyor diye övgü ler aldı sen düşün halimizi.

Dursunun takimi getirdigi son nokta.

Basak club bruggeyi eliyor biz adini bile telafuz edemedigimiz bir takima eleniyoruz, eskisehirle akhisarla filan hazirlik maci yapiyoruz, birini yenemeyip ikinci lig takimini guc bela yeniyoruz.

Bravo dursun aynen devam

Sorun şurada güzel kardeşim ısrarla anlamıyorsunuz yahu milli takıma gitsin diyenler Galatasaray'a gelsin diyenler.
Bakın bundan 4 sene önce yani ardanın selcuğun burağın daha nicelerinin en verimli yaşlarında geldi milli takıma abdullah avcı

Guus Hiddink döneminde 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılamayan A Milli Takım'da kan değişikliğine gidilmiş ve hemen hemen herkesin isminde uzlaştığı Abdullah Avcı göreve gelmişti. Göreve geldikten sonra hedef olarak 2014 Dünya Kupası'na katılmak belirlenmişti. Avcı döneminde A Milli Takım, 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu'nda 6 maç yaptı. Bu maçlarda A Milli Takım, 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı ve gruptan çıkma şansını zora soktu. Maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Hollanda: 2 - Türkiye: 0

Türkiye: 3 - Estonya: 0

Türkiye: 0 - Romanya: 1

Macaristan: 3 - Türkiye: 1

Andorra: 0 - Türkiye: 2

Türkiye: 1 - Macaristan: 1

A MİLLİ TAKIM ÖZEL MAÇLARDA GALİBİYETE HASRET KALDI

Abdullah Avcı döneminde A Milli Takım, 12 özel maç yaptı. Bu maçlar milliler, 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Milliler, oynadığı son 6 özel maçta galibiyet elde edemedi. Maçlar ve alınan skorlar şöyle:

Türkiye: 1 - Slovakya: 2

Türkiye: 3 - Gürcistan: 1

Türkiye: 2 - Finlandiya: 3

Türkiye: 2 - Bulgaristan: 0

Portekiz: 1 - Türkiye: 3

Türkiye: 2 - Ukrayna: 0

Avusturya: 2 - Türkiye: 0

Türkiye: 1 - Danimarka: 1

Türkiye: 0 - Çek Cumhuriyeti: 2

Türkiye: 3 - Letonya: 3

Türkiye: 0 - Slovenya: 2

Türkiye: 2 - Gana 2

Şimdiki milli takımla bir halt yapamaz o adam yazıyorum dünden beri ama hala anlamıyorsun anlamak istemiyorsun yada.

Grupları geçemeyen ilk de son hoca da O değil. Şenol Güneş, Letonya'ya elendi. Ersun 2006'ya gidemedi. Terim 2010'u ıskaladı, 2016 24 takıma çıkmasa tarihin en kolay grubundan çıkamıyordu. Vs. Vs.

Daha önce de dediğim gibi Abdullah hoca sistem hocası. Bu yüzden bizim gibi ülke futbolu komple sistemsiz ülkenin senede 6-7 kez oynayan milli takımında işi zor. Ama kulüplerde her zaman sistemini inşa eder ve yürür. Sadece takımı değil bireysel olarak oyuncuları da yukarı çekiyor. Visca, Cengiz gibi adamlara piyasa yaptırdı hoca. Bu da çok önemli.

Üst Alt