17/18 5. Tur M:1 | Galatasaray 5-1 Sivas Belediyespor | MS | 28 Kasım | A Spor - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 5. Tur M:1 | Galatasaray 5-1 Sivas Belediyespor | MS | 28 Kasım | A Spor

Uzatmaların bitmesine 15 saniye varken faul kazanıyoruz,hakem bozuntusu gol mol olur diye serbest vuruşu attırmadan maçı bitiriyor.Daha önce %100 penaltıyı vermiyor.Sivaslı oyuncuların gözü önünde kırmızı kartlık faullerini es geçiyor.Böyle yavşakları hakem yapan ibneleri öpeyim.

—————Muslera—————
Mariano Maicon Serdar Linnes
———Fernando Ndiaye———
Feghouli Belhanda Rodrigues
—————-Gomis—————-

Bu 11‘i cikartmazsan, lisansina tüküreyim tudor!!

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Sinan'i her zaman savundum, savunmaya da devam edecegim, yetenekli oyuncu, daha iyi olabilmesi icin ona guvenen bir hocaya ihtiyaci var. Garry ve Yasin'den kotu bir oyuncu degil Sinan.

Tudor yavas yavas Sinan'i takima kazandirmasi lazim, sezonu 13 14 oyuncu ile goturemezsin, mesala bazen Eren'i oyuna aliyor Tudor, Eren'i izleyecegime Sinan'i izlerim daha iyi. Hem ondan daha hareketli, daha iyi dribbling yapiyor, adam geciyor, son vuruslari da iyi.

Dislike verdin ikimize de seri şekilde.Sen dislike'ı katılmıyorum anlamında veriyorsun ya hani.
Evet verdim, çünkü o lafa tepki verenlerin, tepki verme hakkı olduğunu düşünmüyorum, misli ile fazlasını, hemde çeşit çeşit yapıyorlar. Tepki gösterene de bunu bizzat özelden yazdım. Sana dislike vermenin sebebi ise o kişilere tek kelam etmeyip, o gün öyle bir mesaja o tepki verenleri savunman.

Tabi o yaftaları atıp maçı izleyenler kendilerini de o sıfata soktuklarından haberdar değiller herhalde :asd22:

Tabi kabullenmişlik varsa saygı duyarım

—————Muslera—————
Mariano Maicon Serdar Linnes
———Fernando Ndiaye———
Feghouli Belhanda Rodrigues
—————-Gomis—————-

Bu 11‘i cikartmazsan, lisansina tüküreyim tudor!!

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Yasin kanatlara yazdigin iki adamida şu goruntude kulubeye sokar. Tahminen yasin ve garry başlar

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet verdim, çünkü o lafa tepki verenlerin, tepki verme hakkı olduğunu düşünmüyorum, misli ile fazlasını, hemde çeşit çeşit yapıyorlar. Tepki gösterene de bunu bizzat özelden yazdım.

Bir mesajımda bir grubu öylesine bir ifadeyle itham ettiğimi hatırlamıyorum ben.Eleştirmek başka,o tarz bir lafla hakaret etmek başka.Yine anormal kriterlerini konuşturmuşsun,tebrikler.

sinan yetenekli ama temposuz bir futbolcu tempolu oynadığın zaman iş yapar başa baş oyunlarda ve defansif oyunlarda sıfır katkısı olur

sivas karşısındaki performansına bakıp da aldanmanın alemi yok . yedeklerimiz iğrenç hele övülen sinan lig maçlarına çıksın dümdüz gidersiniz.

2. gole kadar pozisyon üretmekte çok zorlandık.Geçen yıl kupa maçlarında olduğu gibi.Bu kadro,bu turu geçti ama sonraki tur daha sağlam bir takım gelirse elenebiliriz.

Üst Alt