17/18 5. Tur M:2 | Sivas Belediyespor 2-1 Galatasaray | MS | 12 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 5. Tur M:2 | Sivas Belediyespor 2-1 Galatasaray | MS | 12 Aralık

giphy.gif

Geceleri gözünüze uyku girmeyen maçlar vardır , o tarz bir müsabakaydı.Az hasarla atlatmamız takdire şayan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim gençlerden bi cacık olmaz hepsini toplasan bizim Halısaha maçlarında oynatmam okadar kötüler

Hadi yedek kadronun kötü olmasını bir nebze olsun anlarım ama 1-0 öne geçtiğin maçı, berabere giderken on kişi kalan takıma kaybetmek nedir? Üstelik bu takım bildiğim kadarı ile ikinci lig takımı.

Gökay fena degildi ama ehh
Recep oynadimi belli degil
Baris ve Ali oyuna pek dahil ol(a)madilar

diger oyuncular lesh

Hafta sonu forvetimiz Sinan veya Eren olacak. Dehşet verici bir durumm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Utanma sıkılma yokki. Şimdi Emrah denen adamı izledim maç boyu laubali oynadı. Selçuk keza.. Sinan bildiğin Sinan. Dünya yansa ateşinden sigarasını yakar o derece umursamaz. Arkadaş Yasin kupa maçlarında iyi oynadı 11 e girdi al sana fırsat çık çabala Gomis yok belki oynarsın. Ama nerde o beyin... Koray desen oyunla alakası Yok. Kalede kovamsı birşey. Tarık yazmaya değmez. Arkadaş takımda bir tane karakter koyan olmaz mı? Ben böyle rezillik görmedim. Bırakın kalsınlar Sivas’ta... yürüyerek Malatya’ya geçsinler.

Üst Alt