17/18 C Grubu M:3 | Hoffenheim 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ekim | Tivibu Spor 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 C Grubu M:3 | Hoffenheim 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ekim | Tivibu Spor 2

milletin parasiyla aldiklari milyon euroluk oyuncularla böyle sonuncu olunca bahane üretmesinler.

basaksehir, osmanlispor ve kasimpasanin derhal kapatilmasi gerekiyor. böyle takimlarin varligi bile israf.

Elek oldular. 30 artı ile oynarsan gencecik delikanlılar karşısında böyle olur işte, gençleştirmesi gerekiyor takımı Başak şehir aksi takdir de iki seneye küme gider.

Puhahahaha zevk için izliyorum çok iyi top oynuyor başakşehirciler nerede avcı ne zaman edirne ötesinde başarılı olacak bakalım

Puhahahaha zevk için izliyorum çok iyi top oynuyor başakşehirciler nerede avcı ne zaman edirne ötesinde başarılı olacak bakalım

fatih hoca ve senol hoca disinda iyi yerli teknik direktör yok sayilir. belirtmek gerekir ki fatih hoca da milli takima aldigi bazi sacma sapan topcularla artik sinir bozucu olmaya baslamisti. denizli dede trt yorumcusuyken sürekli bir yerlere pazarlanmaya calisiliyor. 10 senedir getirilmek istenen lucescu'yu da gördük.

bu irfan can veled hakkinda ne düşünüyorsun sneijderdash

bu irfa can denen veledül yeteneksizin rezil bir topçu olduğunu biliyordum. forumdan çok güvendiğim biri söylemişti halısahada bile fark yaratamayan bir adammış adamın dediğine göre arkadaşlarmış. birde gençlerbirliği altyapısından adam akıllı bir oyuncu çıkması mümkün değil bakınız ahmed çalıkta aynı futbolun temel en basit şeylerinde bir halt bilmiyorlar. fikirlerim özetle böyle vizyondash

Son düzenleme:
bu irfa can denen veledül yeteneksizin rezil bir topçu olduğunu biliyordum. forumdan çok güvendiğim biri söylemişti halısahada bile fark yaratamayan bir adammış adamın dediğine göre arkadaşlarmış. birde gençlerbirliği altyapısından adam akıllı bir oyuncu çıkması mümkün değil bakınız ahmed çalıkta aynı futbolun temel en basit şeylerinde bir halt bilmiyorlar. fikirlerim özetle böyle vizyondash

bence de balon

iyi ki almadik

Bir Terimciden Ahmet Çalık hakkında olumsuz sözler işitmek olmadı.

Terimde bu duzenin parcasi mi diyorsun

kimseyi kandıracak değiliz. abartılı romantizm de yaratmanın manası yok. ha bunlara göz yumup mutlu olacaksak tamam ama gerçekleri göz ardı etmemek lazım.

1- Ahmet çalık, ahmed bulutun menejerlik şirketinin bir oyuncusu

2 - terimin damadı ve emrenin kuzeni volkan bahçekapılı adlı şahıs ahmed bulutun ortağı

3 - şuan milli takımı da ahmet bulut yönetiyor. milli takımdaki oyuncuların kimler olduğuna bakmamız yeterli bunun için. Ozan Tufan en kepalzod dönemlerinde sürekli milli takıma çağırılıyordu. tesadüf mü bu şimdi. ne desek boş bu hususlarda. hele şuan otorite boşluğunda tamamen rezil hale gelecek milli takım.

şunu da paylaşayım da

Ahmet Çalık / Komisyon / Ahmet Bulut

Abdullah avcı yalayıcıları nerede?

Yok şöyle iyi
Böyle süper
Manyak sistem adamı vs..

Diye ağlayanlari ve böyle vasat bir hocayı bize layık görenler umarım avrupada ki bu maçları da izliyordur.

Gerçek Kaptan NANDO!

Üst Alt