17/18 H:10 | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 28 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 28 Ekim

Zerre önemi yok bunun

Fenerin hücum gücü çok zayıf.Ligin başından beri her takıma karşı hücum etmekte aşırı zorlanıyorlar.10 kişi kaldık bize karşı şutları bile yoktu kaleye.Bir tek bu alanya maçında 7 8 tane net pozizyon bulup 4 gol attılar.Alanya yediği golede bakarsan ligin en zayıf savunmalarından birine sahip nasıl önemi yok.

Fenerin hücum gücü çok zayıf.Ligin başından beri her takıma karşı hücum etmekte aşırı zorlanıyorlar.10 kişi kaldık bize karşı şutları bile yoktu kaleye.Bir tek bu alanya maçında 7 8 tane net pozizyon bulup 4 gol attılar.Alanya yediği golede bakarsan ligin en zayıf savunmalarından birine sahip nasıl önemi yok.

Önemi yok çünkü her maçın hikayesi farklıdır alanya savunmada zayıf doğrudur ama hücumdada bir o kadar etkili fb maçına bakıp alanya 5 yer diyebiliriz ama ts deplasmanından 3 - 0 dan maç çeviren bir takım sonuçta ts de vodafoneda bjk den puan aldı yani diğer maçlara bakıp yorum yapmak doğru sonuç vermez bence bjk için 1 kasımda ki monaco maçı çok önemli bu maçı fazla sallıyacaklarınıda düşünmüyorum , bizim açımızdan zevkli bir maç bekliyorum umarım olur iyi geceler.

Önemi yok çünkü her maçın hikayesi farklıdır alanya savunmada zayıf doğrudur ama hücumdada bir o kadar etkili fb maçına bakıp alanya 5 yer diyebiliriz ama ts deplasmanından 3 - 0 dan maç çeviren bir takım sonuçta ts de vodafoneda bjk den puan aldı yani diğer maçlara bakıp yorum yapmak doğru sonuç vermez bence bjk için 1 kasımda ki monaco maçı çok önemli bu maçı fazla sallıyacaklarınıda düşünmüyorum , bizim açımızdan zevkli bir maç bekliyorum umarım olur iyi geceler.

Alanyanın hücumu çok iyi zaten ona lafım yok.Ama bjk nında en güçlü yönü forvet ve kanat oyuncuları.Ben fener alanya maçını baz aldım çünkü o maçta inanılmaz boşluklar vermişti savunmada Alanya.Yani büyük takım falan diye kapanmıyorlar.Bu kargalarda kapanan takımlara karşı bocalıyor.Alanya açık oynarsa eğer net 4 6 gollük bir maç olur.Kazananda büyük ihtimal kargalar olur.Birde bu maça ölüm kalım maçı gözü ile bakacak bjk.Bir puan kaybı daha yaparlar bizde hamsileri yenersek net ligden koparlar.İyi geceler.

Alanya defansının sağ ve sol tarafında büyük problem var, geçen sene süper lige çıktılarından beri sürekli o bölgeye bir çözüm bulamadılar. Bu sezon 19 gol attılar 20 gol gördüler, geçen sezon da 54 gol attılar 65 gol yediler. Topla oynama yüzdeleri de çok yüksek olan bir takım değiller eğer ki yarın maçta topu beşiktaş'a bırakırlarsa 1-5 gibi bir sonuç görebiliriz. Burada Alanya'nın yapması gereken taktik 3-5-2'dir eğer ki top beşiktaşyken 5-4-1'e dönerlerse bi şansları olabilir diye düşünüyorum ama normal sistemlerini oynarlarsa işlerinin zor olduğunu düşünüyorum.

------------------Ufuk Ceylan--------------
-----Welinton----Travellas----Fofana----
Gassama-----Sacke-----Taha-----Efecan
----------------Emre Akbaba--------------
----------------Vagner Love---------------

Eğer ki sol bek yedeği Emir oynarsa yüksek ihtimal Queresma maçı tek başına aldırır. O yüzden enerjisi yüksek efecan'ı koymak lazım 1'e 1 markaj uygularsa bu maçtan bir beklenti oluşabilir. Beşiktaş bu sezon merkezden 1 tane organize gol bulabildiler o yüzden önlem alınması gereken 2 tane oyuncu var 1) Queresma 2) Babel bu ikisini kilitmeyi başarırsa Alanya puan ve puanlar alabilir. Bu adamlara rahat maç oynatırlarsa o zaman 5-6 gibi bir skor görebiliriz. En önemlisi de beşiktaş bol bol orta açan ve duran top kazanan bir takım o yüzden alanyaspor da hava topunda etkili oyuncularında oynaması şart diğer türlü de kurtaramazlar

Son düzenleme:
Alanya'dan 2-0lık galibiyet bekliyorum,goller juniordan

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
mardatone tefankerooo le seri hirrimeeee

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alanyaspor tehlikeli bir takım fakat Beşiktaş bu maçı kazanmak zorunda. Şampiyonlar liginde kazanamasalardı muhtemelen puan kaybı yaşayacakları bir maçtı fakat artık daha konsantre çıkıp kazanırlar muhtemelen.

Üst Alt