17/18 H:10 | Başakşehir 2-1 Akhisarspor | MS | 28 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Başakşehir 2-1 Akhisarspor | MS | 28 Ekim

başaksehir maçlarını bizim maçlar haricinde izlemeyecegim artık.sıkıntı veriyo.her an gol atabillirler,kötü oynasalar bile.

Son düzenleme:
tempolu takımlara karsı zorlanıyor basaksehir bu gercek ama bir sekilde tempolu takımlarıda bir sekilde sindiriyorlar yani bizim basımızada bu gelebilir

b60dfd40917c62fea5d7b643db00adfb.jpg

Ben begenmedim Basaksehir'i. Ya bunlari ya da Besiktas'i yenmemiz lazim bana kalirsa.

bende begenmedim tempolu oynayamıyorlar akhisar mallık yapmasa 2.yi atıp macı bitirirdi zaten

fakat basaksehir bence tinercilerden daha tehlikeli takım sebebide avcıdanmı kaynaklı bilmem disiplinli oynuyor herifler alman takımı gibi yenik bile olsalar son dkya kadar kopmuyorlar

bende begenmedim tempolu oynayamıyorlar akhisar mallık yapmasa 2.yi atıp macı bitirirdi zaten

fakat basaksehir bence tinercilerden daha tehlikeli takım sebebide avcıdanmı kaynaklı bilmem disiplinli oynuyor herifler alman takımı gibi yenik bile olsalar son dkya kadar kopmuyorlar

Katiliyorum. Mesela Basaksehir'e ilk golü atsak deplasmanda bunlar sonuna kadar savasir disiplinli oyunlarindan ödün vermezler. öte yandan Besiktas deplasmaninda ayni durum olussa onlarin öyle kolay kolay tekrardan konsantre olabilecegine inanmiyorum. Cok kirilgan Besiktas, cok daginiklar. Gecen sezon sampiyon olmalarina ragmen iyi degildiler, gücleneceklerine daha da zayiflasti Besiktas bence bu sezon.

Üst Alt