17/18 H:10 | Kasımpaşa 3-1 Göztepe | MS | 27 Ekim - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Kasımpaşa 3-1 Göztepe | MS | 27 Ekim

Kasimpasa Sivas Osmanli gibi takimlarin bu ligde yeri yok,lige renk mi katiyorlar desen oda yok her turlu yalakalik mevcut,Sivasa Osmanliya koyduk bu serefsizlere kaybetmek kotu oldu umarim dusecekler

Kasimpasa Sivas Osmanli gibi takimlarin bu ligde yeri yok,lige renk mi katiyorlar desen oda yok her turlu yalakalik mevcut,Sivasa Osmanliya koyduk bu serefsizlere kaybetmek kotu oldu umarim dusecekler

Böyle hem büyük takım tutan hem oturduğu yada memleketi olduğu takımı tutanları hiç anlamadım.
Bizim tek sevdamız GS.

P9 Gscimbom Mobile

9 demistim lig baslamadan ama ilk 7 olacak gibi 12.lik icin cok ekstra malliklar sart .

Kötüsüne hazırlan daha iyisi olursa ekstra mutlu ol, felsefe bu. :D Ya ne bileyim doğru söylüyorsun da böyle bir anda her şey kötüye gidecekmiş gibi geliyor, aslında gibi gelmiyor da öyle olmasından korkuyorum. Kaçıncı olunacağının çok önemi yok ama şöyle 2-3 sene ligde kalmamız çok elzem, adam gibi işleyen bir sistem kurulması için. Asansör takımlıktan kurtulunması lazım artık.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Böyle hem büyük takım tutan hem oturduğu yada memleketi olduğu takımı tutanları hiç anlamadım.
Bizim tek sevdamız GS.

P9 Gscimbom Mobile

Edit. Yanlış anlamışım.

Üst Alt