17/18 H:11 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 5 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 5 Kasım

Valla basaksehirin hic bir basarisi beni rahatsiz etmez , planli programli istikrarli ve cekisme kufur kiyametin olmadigi duzgun bir futbol klubu

Ne yaptığını bilen bir takım devamlı kanatlardan geliyorlar oda izlenim zevkini artırıyor haftaya işimiz zor bunların ayağına topu verirsek oynarlar kontrol bizde olacak full pres yan top hastalığımız da olmazsa kazanırız yoksa zor..

Işid daha dün kurulmuş bir terör örgütü. Bu tür sakal muhtemelen insanlığın başından bu yana vardır. Neo-Nazi'ler genelde dazlaklar, sen şimdi yarın gidip saçını kazıtsan Nazi mi olacaksın?

Tayib in adını yazdım diye orda zoruna gitti demi reisine laf ettik diye. Eveleyip gevelemeyi bırak herkes bu tip sakal bırakanların ne bok olduğunu biliyor. Çok hoşuna gidiyorsa sende bırak.
Benlede tartışmaya girme birdaha şikayet et yöneticilere bu ırkçı anti işidci diye

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bşehşre karşı hücym yapçan başkan sanşın yok,yarı sahamıza çekilip topu verirsek puan kaybederiz,adamlar defansif fcden hücum klübüne döndüler ilginç yani

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Herhangi bir insanın şekli şemali, rengi vb. konularla ilgili yapılan her olumsuz ima bir türk ırkçılıktır. Bazen tadını kaçırıyorsun. Dünayada bir sürü müslüman olmayan insan milyon tane farklı şekle giriyor onalra da benzer yorum yapıyor musun? Mesela her parka giyen komünist, her beyaz saçını kazıtmış adam Nazi mi sana göre?
Hepsi yanlış. Aykut sanırım bahsedilen kişi onun da şeriat yanlısı olduğunu sen dahil herkes biliyor Ömer. Hiç bir din insanlar üzerinde zorla kabul ettirilmek üzere yonetimsel olarak baskı unsuru olarak kullanilmamali. En çok kullanılmaya çalışılan din maalesef islam. Ve buda insanlarda on yargı yaratıyor. Ahlak ve safi duyguların , adaletin temel olduğu bir düzen için din ve milliyetçilik kavramları SİYASET den ayrışmali

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tayib in adını yazdım diye orda zoruna gitti demi reisine laf ettik diye. Eveleyip gevelemeyi bırak herkes bu tip sakal bırakanların ne bok olduğunu biliyor. Çok hoşuna gidiyorsa sende bırak.
Benlede tartışmaya girme birdaha şikayet et yöneticilere bu ırkçı anti işidci diye

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Leo nasıl biliyorsan öyle yap. Senin normal bir dilden anlayacağını düşünüp yaptığın yanlış birşey konusunda uyardım. Ama herkes senin gibi ırkçıların ne bok olduğunu biliyorken bunu yapmam hataymış. Tartışmaya girmek için de daha zeki ve kaliteli insanlar seçmeye özen göstereceğime emin olabilirsin bundan sonra. Aydınlattın beni.

Valla basaksehirin hic bir basarisi beni rahatsiz etmez , planli programli istikrarli ve cekisme kufur kiyametin olmadigi duzgun bir futbol klubu
Planlı programlı devlet eli ile palazlandirilmis veya gizliden desteklenen içinde Abdullah Avcı sinsisi ve Emre denen ırkçılık suçu işlediği sabit insanı barındıran vergilerimizle ve akbillerimize yapılan zamlar ile transfer yapıp 110 küsür yıllık CAMIAMIZA geçen sene CL marşı ile uğurlayip Avrupada elendigimiz OSTERSUNDS maçından sonra GSLILERI başarı için TARAFTARİMİZ olmaya davet ederiz deme saygısızigini yapan torpil ile futbol alemine girmiş baskanin kulübüdur.

Hepsi yanlış. Aykut sanırım bahsedilen kişi onun da şeriat yanlısı olduğunu sen dahil herkes biliyor Ömer. Hiç bir din insanlar üzerinde zorla kabul ettirilmek üzere yonetimsel olarak baskı unsuru olarak kullanilmamali. En çok kullanılmaya çalışılan din maalesef islam. Ve buda insanlarda on yargı yaratıyor. Ahlak ve safi duyguların , adaletin temel olduğu bir düzen için din ve milliyetçilik kavramları SİYASET den ayrışmali

Bahsedilen kişi Barazite. Aykut da olsa sakalından dolayı kimse ona ışidçi diyemez. Beğenmezsin yaşam tarzını. Araştırsak belki Barazite kimse(ben tanımıyorum) Leo'dan daha insancıldır. Biliyor muyuz adamın ne olduğunu sadece sakalından çıkarım yapıyoruz?

Neyse zaten kapattım konuyu. BaşlığıLeo'nun bu saçma sapan argümanlarıyla daha fazla kirletmeyelim.

Planlı programlı devlet eli ile palazlandirilmis veya gizliden desteklenen içinde Abdullah Avcı sinsisi ve Emre denen ırkçılık suçu işlediği sabit insanı barındıran vergilerimizle ve akbillerimize yapılan zamlar ile transfer yapıp 110 küsür yıllık CAMIAMIZA geçen sene CL marşı ile uğurlayip Avrupada elendigimiz OSTERSUNDS maçından sonra GSLILERI başarı için TARAFTARİMİZ olmaya davet ederiz deme saygısızigini yapan torpil ile futbol alemine girmiş baskanin kulübüdur.

bsehir wikipedia sayfasinda dalgalanmasi gereken 1 post.

ek olarak 4-5 futbolcusu soru soran bi muhabiri linç eden bi kulüp olur kendileri

Hararetli tartışma üzerine google'da görseller tararken karşıma çıktı, bu ne sakalı arkadaşlar ?
barba1327861567-1327870185.jpg

Üst Alt