17/18 H:12 | Beşiktaş 0-0 Akhisarspor | MS | 17 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:12 | Beşiktaş 0-0 Akhisarspor | MS | 17 Kasım

20+ senedir futbol maçı izlerim, bu kadar kirli bir maç izlememiştim.

Hakem utanmasa kendi şut cekecekti Akhisar kalesine. Uyduruk penaltı uyduruk kırmızı kart uyduruk +7 uzatma bu nedir yahu?

Bazen ilahi güçlerin olduğuna ve bazı kirli işlere pes dediğine inanıyorum. Beşiktaş öyle puan kaybetti işte. Kirli oyunlarla üç puanı alamadılar.

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2012-2013/20/fenerbahce-1-2-sivasspor-mac-ozeti

Her pozisyon yok ama bu da iyidir

cuneyt cakir ve emenike sov

bu kalecinin de ismi milan mis

bernd-schuster-vodafone-parkta-ck1_galeri.jpg

Fiko yeni hocasını maça getirmiş

Ooo beraberlik alırım bir dal :D Maç olduğunu unutmuştum 0-0 skoru görünce keyfim yerine geldi. Gara gartalım uçamadı mı :asd22:

'Beraberliğin nedeni sizce neydi?' sorusuna Şenol Güneş: "İki takım da gol atamayınca 0-0 bitti yani. Birinin kazanması için ötekinden fazla gol atması gerekiyor."

Fb ve Başakşehir dışında Bjk’nin puan kaybettiği tüm maçları izlemeyip maç sonu skora baktım. Söylediğim 2 maç dışında izlediğim tüm maçları kazandılar, artık yeni totemim budur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O nasıl bir tespit üstad

Şenol Güneş: "İki takım da gol atmayınca 0-0 bitti. Gol olsa yine berabere bitebilirdi, kazanması için bir takımın fazla atması lazımdı."

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu tiner tvdekiler kafayı yemiş 2 dk bakayım dedim de

yarınki maç berabere biterse bu 1 puan avantaja dönebilir falan dediler ahahaha onasıl mantık&matematik kombinasyonu

7 maç 5 i puan kaybı bizde olsa yıkılırdı ortalık
Yarın alıp ipleri iyice elimize almalıyız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt