17/18 H:13 | Kayserispor 1-1 Başakşehir | MS | 27 Kasım - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:13 | Kayserispor 1-1 Başakşehir | MS | 27 Kasım

Ozan haklı demen kafiydi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten haklı ama mevzu Ozanın Kayseri hakkında dedikleri değil, bizde o Galatasaray değildik lafın. Biz aynı o Galatasaray'dık aslında ama şansızlık Tudorda böylesi maçlarda ki Tudor idi. Yazdığım Tudorun arkasından mehter marşı ile çıkma benzetmesi de bu gerçeğin bir Gençlerbirliği galibiyeti ile göz ardı edilmesine ithafendi.

Son düzenleme:
Futbol böyledir 2 0 dan cevirsen en iyi taktiksen sen olurdun
En basında söyleme me rağmen
Olmayınca bu kayseri o kayseri değil olur
Ben nerdeyim sen nerdesin
Beni yoruyorsun

Ohooo ben diyorum bile bile lades, sen diyorsun Futbol böyle. Yoruluyor isen gidip yatarsın. Ben görünen köyden bahsediyorum, o köye kılavuz uydurmak zor tabi, yorucu olur.

Yorgunum aslında ama uyumayacağım
Biraz özet izlerim diğer liglerin

umut bulut ne oynamış bee

tam tudorun seveceği adam

tolga sol kanata umut sağ kanata koy kafası kopuk tavuklar gibi saldıralım :D

Umut Bullet fena fayda sağladı yalnız bize bu sezon. Fb ve Başakşehir’e gol attı, sırada Bjk var. Yazar yine reis. Takımda oynadığı dönemden fazla katkı verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

umut bulut ne oynamış bee

tam tudorun seveceği adam

tolga sol kanata umut sağ kanata koy kafası kopuk tavuklar gibi saldıralım :D

fcbea639b7df2c7ee1fa27a999a10e92.jpg

Son düzenleme:
Nerelerde başladın, nerelere geldin, bir kez daha aramıza hoş geldin

Abdullah Avcı güzellemeleri görünce ayarlarım bozuldu, öyle bir post girdim ardından konu büyüdü. Bu kadar büyüyeceğini bilmiyordum. Tartışma çıkmasın diye araya mizah sıkıştırdım; tarçınlı sütlaç muhabbeti geçti ve tatlıya bağlandı. Güzel güzel geceyi tamamladık :)

Üst Alt