17/18 H:13 | Kayserispor 1-1 Başakşehir | MS | 27 Kasım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:13 | Kayserispor 1-1 Başakşehir | MS | 27 Kasım

Kayseri ligin fizik olarak en iyi ekibi olabilir
Gerçekten sumudica komando gibi çalıştırmış
Oyuncu grubuda karakterli

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

e156da4a9bebe7451a739e5454f52aac.jpg

büyük baskan ♥

55.dakikaya kadar Kayseri adeta ezdi Başakşehir'i ama sonra yoruldu tabi. Varela veya Gyan gibi tecrübeler olsaydı belki kazanırlardı. Bu dar kadroyla şu noktada olmak büyük iş.

55.dakikaya kadar Kayseri adeta ezdi Başakşehir'i ama sonra yoruldu tabi. Varela veya Gyan gibi tecrübeler olsaydı belki kazanırlardı. Bu dar kadroyla şu noktada olmak büyük iş.

son 10 senedir kayseri kadar sakati , cezalisi ,eksigi olan bir takim hatirlamiyorum , hic bir zaman , taa o cangele ve sandro gibi adamlardan bu yana hic kayserinin eksigi olmadigi bir mac hatirlamam , hep birileri uzun donem sakattir filan

Rakipler bu kadar beceriksizken Fb, TS ikilisinden birini yenseydik şu an lig bitmişti. Yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya dostum sunu bunu yenseydik diye mantik yok ki. Ozm rakiplerde diyebilir suna buna puan birakmasaydik sampiyon olurduk diye. Ligte her takim puan birakacak, bunu kabullenmek bu kadar zor mu?

İkisini de yenebilirdik gayet form durumuyla ama birçok şeyde oynama yapılınca olmadı. İnsanın isyanı buna

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya dostum sunu bunu yenseydik diye mantik yok ki. Ozm rakiplerde diyebilir suna buna puan birakmasaydik sampiyon olurduk diye. Ligte her takim puan birakacak, bunu kabullenmek bu kadar zor mu?

Renktaş işleyen takımı aldı dağıttı. Üstelik her büyük maçta korkakça oynattı bizim öfkemiz buna.
Çıkıp aslanlar gibi oynayıp evimizde feneve yenilsek bukadar üzülmezdim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt