17/18 H:13 | Yeni Malatyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 25 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:13 | Yeni Malatyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 25 Kasım

stad full olacakmış. İçlerinde mutlaka bjkli de vardır tabi. Malatya erkenden şok bir gol atarsa güzel olur. Bizim maç öncesi puan kaybı yaşanırsa bizim maç daha zevkli olur.

Bu sene ne dediysem tersi çıkıyor tuhaf bir şekilde, hiç böyle olmamıştı. 0-2 diyorum, bakalım nolacak bu sefer.

ayc4b1sinan.jpg

Evkur Yeni Malatyaspor’un sponsorlarından Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, bugün oynanacak olan Beşiktaş karşılaşmasında 27.000 çiğ köfte dürümü dağıtacaklarını söyledi.

hadi bakalım acı acı koyun

Evkur Yeni Malatyaspor’un sponsorlarından Battalbey Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, bugün oynanacak olan Beşiktaş karşılaşmasında 27.000 çiğ köfte dürümü dağıtacaklarını söyledi.

hadi bakalım acı acı koyun

tehlikeli
27 bin kisi circir olacak
bjklilere dogru hedef almalari isimize gelir

Malatya defansı yetersiz. Erken gole odaklanır Bjk, gelirse farka gider. Bu maça hiç bakmayıp puan kaybı olursa sevinmeyi düşünüyorum :D Alanya maçına odaklandım.

Yeni Malatyaspor 11'i: Ertaç, Chebake, Yalçın, Sadık, Cissokho, Aytaç, Murat, Pereira, Azubuike, Adem Büyük, Boutaib.

DPem0JoUEAAHH3z.jpg

0-8

eren tozlu ve denning niyeyse yedek.bjkyi durdurmak için bi kadro çıkmış sahaya.hücum hattı neredeyse yok yeni malatyada.adem rakip takım stoperi gibi oynar durur.bjk garanti kazanır.erol bulut denen mal maçı başta vermiş kadro ile.hiçbişey beklemeyin.

Malatya hocasi Besiktas'in kücük takimlara puan kaybettigi maclari iyi izlemis anlasilan.

Akhisar muazzam savunma yapti, kalecisi penalti kurtardi. Gol yemediler.
Genclerbirligi topun arkasina gecip oynatmamaya calisti, kendisi de kontra atak yapmaya calisti. BJK eksik kalmasa döve döve yenerdi bunlari.
Kasimpasa sansin yardimiyla 2 tane uzaktan sutla 2 gol atip puan alabildi.

Yani senin gol yememe ihtimalin neredeyse sifir oldugundan goller atacak kadroyu sahaya cikarman lazim. Genclerbirligi, Akhisar ve Kasimpasa'nin kalecileri seninkinden kat kat daha iyi. Bir sekilde 2 gol atacaksin ki puan alabilesin, yoksa Besiktas eksik kalmadigi sürece isin cok zor. 3lü orta saha cikip sag tarafa ptt'de gecen sezonun 2.yarisinda gol dahi atamayan Pereira'yi koymus.

Malatya öne gecemezse cikaramaz diye düsünüyorum ama seyirci+Adem+Boutaib belki bir seyler yapabilir.

Üst Alt