17/18 H:13 | Yeni Malatyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 25 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:13 | Yeni Malatyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 25 Kasım

oglum yeter lan her pozitiona yatiyorlar adamlar ulan yeter bu ne ya besiktaslilar ne diyo bu duruma cok merak ediyorum boyle seyi kendi taraftar bile cildirtirir.

Şut dışarıya çıkacağına okadar emindim ki...

Vurma diyorum...yapma diyorum...yinede vuruyor...

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

erolun taktigi riskli ama simdilik basarılı oldu

malatya 2. yarı bir tane atması lazım diger türlü maglup olacaklar. tamamen kapanıp kontraya oynuyorlar.

sergen karistirma ortaligi su iki adam dedigin kontra ataklarda ekili olacak adamlar.
kumandayi al eline kirmizi dugmeye bas ve disariya cik bir tur at 2 saat sonra kendi macimizi izlersin

eren tozlu ademin yerine girebilir en azından.mücadeleci ve pas oyunu var az çok.malatya gol atamaz böyle.denning de kesinlikle girmeli.

eren tozlu ademin yerine girebilir en azından.mücadeleci ve pas oyunu var az çok.malatya gol atamaz böyle.denning de girmeli.
knk pasla masla olacak is degil malatyasporun isi, biraz daha direnip besiktasin biraz daha cikmasina bekleyecek, besiktasin defansi bosalacak kontra'dan atacaklar malatya. malatyasporun taktigi net o, 60-70'e kadar dayanip kontra'dan bastirmak.

Üst Alt