17/18 H:14 | Beşiktaş 3-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bjk nin parasi var , fark bu , biz limitteyiz , toplam klup borcunu kast etmiyorum , ffp acisindan soyluyorum

bjk para basan bir darphane , bitcoin cikaran bir maden gibi su an

her tur , her galibiyet para olarak geri geliyor , oylesine gidilecek denen leipzig maci bile belki bir oyuncu transferi kadar para kazandiracak

mali yonde su an fb de gs de bas edemez bu takimla

artik her sey donemsel , sen sampiyon olursun CL den bu paralari toplamaya baslarsin o zaman da sen kral olursun

yeni futbol duzeni boyle

Bjk nin parasi var , fark bu , biz limitteyiz , toplam klup borcunu kast etmiyorum , ffp acisindan soyluyorum

her tur , her galibiyet para olarak geri geliyor , oylesine gidilecek denen leipzig maci bile belki bir oyuncu transferi kadar para kazandiracak

artik her sey donemsel , sen sampiyon olursun CL den bu paralari toplamaya baslarsin o zaman da sen kral olursun

yeni futbol duzeni boyle
Bjknin parası falan yok. Kulüp borcu daha öncede söylediğim gibi 1.8 milyar tl. FFP açısından 2 yıl şampiyon olup cl'de de bu yıl gruptan çıkması hiç bir şey ifade etmiyor. Futbolculara ödedikleri paralar ortada bjk ffp'den ceza alacak tıpki bizim gibi. Bizde 2 yıl üst üste şampiyon olduk 2 kere cl'ye gittik ve ayak bastı parasının hepsini biz aldık. Ayrıca 2 kere gruptan çıkıp bir de çeyrek yaptık ve ciddi gelir elde ettik ama bu gelen para bize sadece kısa vadede fayda sağladı o kadar. Bjk içinde aynısı geçerli olacak. 2 kere cl'ye katılan takımı Real Madrid yaptınız ya size daha ne diyeyim.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bjknin parası falan yok. Kulüp borcu daha öncede söylediğim gibi 1.8 milyar tl. FFP açısından 2 yıl şampiyon olup cl'de de bu yıl gruptan çıkması hiç bir şey ifade etmiyor. Futbolculara ödedikleri paralar ortada bjk ffp'den ceza alacak tıpki bizim gibi. Bizde 2 yıl üst üste şampiyon olduk 2 kere cl'ye gittik ve ayak bastı parasının hepsini biz aldık. Ayrıca 2 kere gruptan çıkıp bir de çeyrek yaptık ve ciddi gelir elde ettik ama bu gelen para bize sadece kısa vadede fayda sağladı o kadar. Bjk içinde aynısı geçerli olacak. 2 kere cl'ye katılan takımı Real Madrid yaptınız ya size daha ne diyeyim.

Rakamlara hakimim . Bjk nin futbol harcamalari gelen gelirden az . Bizim gibi salakca tarik selcuk burak sneijder belhanda fegouli yapmiyorlar

ozellikle oyuncu satislari ve CL gelirleri ile ilgili bir internet sitesinden verileri toplayip kendi hesaplamani yaparsan soylediklerimi teyid edebilirsin

Rakamlara hakimim . Bjk nin futbol harcamalari gelen gelirden az . Bizim gibi salakca tarik selcuk burak sneijder belhanda fegouli yapmiyorlar

ozellikle oyuncu satislari ve CL gelirleri ile ilgili bir internet sitesinden verileri toplayip kendi hesaplamani yaparsan soylediklerimi teyid edebilirsin
Evet yapmıyorlar o yüzden Negredo 35 yaşına kadar yıllık 4.3 milyon euro, Pepe 36 yaşına kadar yıllık 4.7 milyon, Quaresma 36 yaşına kadar 2 milyon euro, Lens 35 yaşına kadar yıllık 2.2 milyon euro, Medel 33 yaşına kadar 2.3 milyon euro alacak.

Kumulatif bakmalisin , gecmis senelerden birikimli
ve gelecek senelere de sirayet eden toplam olarak baktiginda yaklasik bjk den 2 kat fb den 1,5 kat fazla odememiz var malesef

YouTube

Bu Galatasaray’ın en dibidir, bunun da altı 10-11 sezonunudur. Kimse kusura bakmasın ama yukarıdaki tabloyu koskoca Galatasaray’a yaşatan sorumlu ve sorumlular derhal istifa etmelidir ancak maçın üzerinden 1 gece geçmiş olmasına rağmen hala daha tık yok. Bu rezillikten öte bir durum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sinirden elim ayağım titriyor şu videoları gördükçe. Taraftar neyin peşinde daha hiç tık yok tutturmuşlar bir Terim. Tamam Terim gelsin ama Dursuna tepki koysanıza. Taraftar bitmiş bizim dün Resmen içimizden geçtiler hem sahada hem saha dışında. Bitti geçti modunda herkes inanamıyorum

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

5cebac5eaf6b7390a4118c88d858d455.jpg

Adamlar vakti zamanında bizim Fenere yaptığımızı bize yaptılar. Bizim o zaman başımızda Terim vardı, onların Aykut. Şimdi onların başında Şenol var, bizim başımızda Tudor.

yeni futbol duzeni boyle
Rakamlara hakimim demişsin de Sinan bu hesap yanlış..hangi cl galibiyeti oyuncu transferi kadar para kazandırıyormuş taş çatlasa 1 veya 1.5 milyon euro veriliyor galibiyete ki leipzigin galibiyete ihtiyacı varken çok çok zor ihtimal..bu rakamla değil iyi transfer negradonun maç başı parası ancak..senin hesabın yanlış kısaca.. Bjk nin 1 milyar tl borcu varken bu borcu 10 şampiyonluk artı cl de başarı ancak öder..en iyi hesapla 70 milyon euro kar eder çok başarılı olduğu bir sezonda sana kalırsa 2 yıl cl de gruptan çık kapandı 1 milyar.. O sana katıldığım maaş konusunda da bozuldular..negrado lens kuverazma filan çok saçma anlaşmaları var

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O degilde bir dunku bjk tribunleri bak

birde 0-0 biten bizim fb maçina bak
Hadi ordan
ilk yarida nerdeydi o tribün?
bir iki kötü sonucta yarin görürüm ben o tribünü
tineri cekip sahaya dalarlar yine
benden size tavsiye bu serefsizlerle laf dalasina girip adam yerine koymayin...
konusup dursunlar kendi kendine ciddiye almaya bile gerek yok
ciktiklari delike elbet geri sokmasinida biliriz alayini

tabi zorunuza gidiyor...ama gerçekler bunlar 4cu yildizdan sonra tribünlerde bir rehavet var...

dün derbi atmosferi vardi...
Hakkı, direk karşılaştırdığın zaman haklısın ama şimdi maç öncesine gidelim. Taraftar coşkulu idi, herkes iyi bir oyun ile net bir Galibiyet havasında idi. Maç öyle gelişince herkes şok oldu. Dün mesela Beşiktaş tribünleri ilk yarı ne iyi ne kötü idi ama sahada bizi bir iki pozisyon dışında sahamızdan çıkarmayan takımları vardı.

YouTube

Bu Galatasaray’ın en dibidir, bunun da altı 10-11 sezonunudur. Kimse kusura bakmasın ama yukarıdaki tabloyu koskoca Galatasaray’a yaşatan sorumlu ve sorumlular derhal istifa etmelidir ancak maçın üzerinden 1 gece geçmiş olmasına rağmen hala daha tık yok. Bu rezillikten öte bir durum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben hayatımda bu kadar rezil rüsva bir Galatasaray izlemedim.

Resmen ama resmen taciz ettiler. Öldürdüler,dövdüler,yediler,bitirdiler Galatasaray'ı.
Bir takım nasıl rezl edilir, nasıl rüsva edilir bunun örneğini gördük dün akşam.

Maçtan beşiktaşlılar bir klip yapsalar bu pozisyonların hepsi tek maçta mı yaşandı ve tarihi fark kaçtı diye yıllar sonra bile ahlar vahlar içinde hatırlar beşiktaşlılar.

Ömrüm boyunca her derbide beşiktaşın dünkü oyunu gibi bir oyun hayal etmişimdir. Helal olsun, hoş olsun.
Ben böyle bir oyunla derbi kazansam yıllar boyunca unutmazdım. Ne derlerse haklılar. Saygı duyuyorum.

İsterse bu maça kadar 13 de 13 yapsaydık ama dünkü rezaletin bir kellesi olmalı.

tabi zorunuza gidiyor...ama gerçekler bunlar 4cu yildizdan sonra tribünlerde bir rehavet var...

dün derbi atmosferi vardi...
Galatasaray taraftarının arena performasıyla övünen adam objektif falan değildir.

Stat atmosferi olarak Trabzon taraftarı > Galatasaray taraftarı.
Fenerin Beşiktaş'ın yanına yaklaşamayız.

Buna itiraz edecek olan varsa kanıtla gelsin boş boş konuşmakla olmuyor.
Gördük geçen ayki fener maçını. Çekirdek bile çitleseler onun sesi çıkardı en azından sus pus isveç ligi izler gibi maçı izlediler.

Üst Alt