17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık

Geçen hafta Alanya maçında Rodrigues'in koşu yoluna güzel bir pas atıp kaleci ile karşı karşıya bıraktı lakin Garry sıvadı. Bunun gibi belki 1-2 tane daha vardır o kadar.
Doğru bak onu hatırlamıyorum bile gol olmadığı için. Mevzu bu işte, 1-2 tane. Hadi net gol pasını geçtim, çünkü zordur net gol pası vermek. Yahu dün ki maçta Denayer bile nadir olan pas oyunumuzda daha etkili idi.

Ben Belhandanın pozisyonda oynayan adamdan korner bayrağının orada kaymasını değil, pas organisazyonunu yönetmesini bekliyorum. Onun pozisyonunda ki bir oyuncu korner bayrağının orada kaymak zorunda kalıyor ise zaten bizim Futbolumuz da bir sorun var demektir. Lig maçlarında hücum oynaması gereken bir takımın on numarası yüzde seksen korner bayrağının orada kayması veya buna benzer aksiyonlar ile övülüyor ise yanlış takıma gelmiş demektir. Yok Galatasaray oynadığı ligde hücum futbolu oynayan bir takım değil deniyor ise o zaman ben yanılıyorum.

Geçen hafta Alanya maçında Rodrigues'in koşu yoluna güzel bir pas atıp kaleci ile karşı karşıya bıraktı lakin Garry sıvadı. Bunun gibi belki 1-2 tane daha vardır o kadar.

Aynen o pas, orada topu kaybetmisti galiba, tekrar kazandi ve guzel bir ara pasi atip Garry karsi karsiya birakti.

Antalya macinda gol oncesi Garry'e attigi guzel pas.

Bunlari yazmak bile istemiyorum, Belhana'nin gorevi bunlar, bundan cok daha fazlasini yapmali, herkes yetersiz oldugunu goruyor zaten. Herkes satalim diyor da, hic bir yere gitmez, hic bir yerde kazanayamacagi parayi bizde kazaniyor.

Bu sene lig harika

bursa fb ve kasimpasa basaksehir maclari , kayseri bjk maci filan harika gecer

Trabzon bursa maci var 2 hafta sonra o da cok sert muthis mac olur

Eveeeet fener de bizi gecti sayilir (+3 puan kadiköydeki mac icin)

Evet tudor efendi, baska kime gecilmek istiyorsun? Lanet herif!!

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Aynen o pas, orada topu kaybetmisti galiba, tekrar kazandi ve guzel bir ara pasi atip Garry karsi karsiya birakti.

Antalya macinda gol oncesi Garry'e attigi guzel pas.

Bunlari yazmak bile istemiyorum, Belhana'nin gorevi bunlar, bundan cok daha fazlasini yapmali, herkes yetersiz oldugunu goruyor zaten. Herkes satalim diyor da, hic bir yere gitmez, hic bir yerde kazanayamacagi parayi bizde kazaniyor.
Yanlış bir transfer olduğunu söyledik. Daha doğrusu kumar transfer olduğunu söylemiştim öyle hatırlıyorum. Kötü oyuncu değil lakin ya vezir eder ya rezil ortası yok. Büyük maçlarda zaten yok da Anadolu maçlarında da bir iki maç dışında öyle ahım şahım bir top oynadığını göremedik. Genel olarak kadro kalitesi küçük maçları alıyor zaten. Bunun için ne Belhanda'ya ne de genius hocamız Tudor'a ihtiyacımız var.

Senin işin gucun ortaligi karistirmak zaten.

Belhanda'yi falan ovmuyorum, diyorum ki verim almak zorundasin bu oyuncudan, milyonlari odemissin, istedigin zaman oyle elden cikartamassin.
Canım kardeşim benim yaptığım yorumun neresinde ortalığı karıştıran bir şey var? Dün takıldığın kinayeli yorumum Ndiaye'yi eleştirenlere cahil yakıştırması yapanlara yönelikti. Sen bu kadar ileri gidenlere tek laf etmeden, edemeden dünde bana sardın, Belhanda ile ilgili, bir Futbolcu ile ilgili, SENINLE ilgili değil, bir Futbolcunun iyi bulmadığım tarafı ile ilgili yazdığım bir mesaj sonrası yine gelip bana saydırıyorsun.

Üstelik sonrasında Belhanda ile ilgili yazdığın top dağıtıyor mesajına bir çok kişiden aynı reaksiyonu alınca kendin bile benim yazdığımı onaylayan bir mesaj yazıyorsun. Yani benim yazdığım fikri onaylayarak, bu fikrin ortalığı karıştırdığını iddia ettiğin için, sende bir nevi ortalığı karıştırmış oluyorsun?!

Belhanda mevzusunda cevap verdiğim yorumun övüp övmemen ile ilgili değildi, direk iyi yaptığını düşündüğün top dağıtması ile ilgili idi. Buda övmektir aslında ya neyse, herkesin bakış açısı farklı. Bende buna hitaben yazdım, çünkü senin iddia ettiğin gibi bu işi iyi yaptığını düşünmüyorum. Neden yapmadığını da yazdım, kazandığı topların çoğunu rakibe geri veriyor ve net gol pası yüzdesi de düşük.

Eğer mesajları takip eder isen, ki seni alıntılayarak yazılan mesajlar bunlar, bu düşüncede olan tek kişi ben değilim ve yukarıda da yazdığım gibi zaten kendin de sonradan bunu onayladın.

Saldırgan bir tavır içinde cevaplar yazıyorsun, sonra ikide bir bana ortalığı karıştırma suçlamasında bulunuyorsun.

Ndiaye konusunda dün yazdığım kinayeli mesajın arkasındayım. Daha ilk haftalar yaptığı prese aldanmayıp, o presin bile yanlışları olduğunu yazanlara cahil yakıştırması yapanlara, milletin Taraftarlığına dil uzatanlara, hem de bunları böbürlene böbürlene yapanlara aslında söylenecek çok daha fazla şeyler var ama gerek yok. Kinayeli bir mesaj anlamak isteyene yeter de artar bile.

Sana dünde yazdım, önce oyuncular ve Teknik ekip hakkında yapılan eleştirilere karşı, sanki bu kişiler Babalarının oğulları gibi, eleştiri yapanlara karşı o derece ileri gidenlere laf etmelisin. Aksi halde bu sütten çıkmış ak kaşık edaları sadece komik oluyor.

Son düzenleme:
Canım kardeşim benim yaptığım yorumun neresinde ortalığı karıştıran bir şey var? Dün takıldığın kinayeli yorumum Ndiaye'yi eleştirenlere cahil yakıştırması yapanlara yönelikti. Sen bu kadar ileri gidenlere tek laf etmeden, edemeden dünde bana sardın, Belhanda ile ilgili, bir Futbolcu ile ilgili, SENINLE ilgili değil, bir Futbolcunun iyi bulmadığım tarafı ile ilgili yazdığım bir mesaj sonrası yine gelip bana saydırıyorsun.

Üstelik sonrasında Belhanda ile ilgili yazdığın top dağıtıyor mesajına bir çok kişiden aynı reaksiyonu alınca kendin bile benim yazdığımı onaylayan bir mesaj yazıyorsun. Yani benim yazdığım fikri onaylayarak, bu fikrin ortalığı karıştırdığını iddia ettiğin için, sende bir nevi ortalığı karıştırmış oluyorsun?!

Belhanda mevzusunda cevap verdiğim yorumun övüp övmemen ile ilgili değildi, direk iyi yaptığını düşündüğün top dağıtması ile ilgili idi. Buda övmektir aslında ya neyse, herkesin bakış açısı farklı. Bende buna hitaben yazdım, çünkü senin iddia ettiğin gibi bu işi iyi yaptığını düşünmüyorum. Neden yapmadığını da yazdım, kazandığı topların çoğunu rakibe geri veriyor ve net gol pası yüzdesi de düşük.

Eğer mesajları takip eder isen, ki seni alıntılayarak yazılan mesajlar bunlar, bu düşüncede olan tek kişi ben değilim.

Saldırgan bir tavır içinde cevaplar yazıyorsun, sonra ikide bir bana ortalığı karıştırma suçlamasında bulunuyorsun.

Belhanda konusunda yazdiklarimin arkasinsdayim. Benim ile ayni goruste olmayabilirler, saygi duyarim. Belhanda derbilerde bok gibi oynuyor ama derbilerde ayakta kalabilen bir oyuncumuz yok.

Herkes istedigini yazar, herkes istedigi kisiyi elestirebilir ama senin yaptigin yorumlari/elestirileri iyi niyetli bulmuyorum bunu da acikca soyleyim sana. Ortaligi karistirmaya calisiyorsun, bunu bir cok konuda farkettim.

Herkesin mutsuz oldugu bir derbi sonrasi baskalarina laf sokmaya calisiyorsun. Hic gerek yok bunlara.

@yusuf

karisma hadsizligi gostermek icin algilama bu dedigimi ama kenan , sarper gibi adamlar bu sucladigin sekilde kisiler degil , lutfen kisilik analizime itibar et

sadece her mesaja mutlaka cevap vermek zorunda hisseden insanlar , yani bu da bir asamadan sonra muhaliflik hissi yaratiyor olabilir ama yuzde yuz eminim ki dusunceleriniz farkli olsa da kenan kalkip sana terslik yapmaz

Belhanda konusunda yazdiklarimin arkasinsdayim. Benim ile ayni goruste olmayabilirler, saygi duyarim. Belhanda derbilerde bok gibi oynuyor ama derbilerde ayakta kalabilen bir oyuncumuz yok.

Herkes istedigini yazar, herkes istedigi kisiyi elestirebilir ama senin yaptigin yorumlari/elestirileri iyi niyetli bulmuyorum bunu da acikca soyleyim sana. Ortaligi karistirmaya calisiyorsun, bunu bir cok konuda farkettim.

Herkesin mutsuz oldugu bir derbi sonrasi baskalarina laf sokmaya calisiyorsun. Hic gerek yok bunlara.
Gelip oyuncu veya Teknik ekip hakkında yorum yapanlara diyecek hiç bir lafım yok, aynı senin dediğin gibi herkes aynı düşünmek zorunda değil.

Ancak bu işi daha ileri getirip millete cahil diyenlere, siz nasıl taraftarsınız diyenlere, üstelik bunu çok rahat bir biçimde böbürlene böbürlene yapanlara aslında kinayeli mesaj ile az bile söylüyorum.

Bu yüzden bir kez daha seni önce bu kişilere neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlatmaya davet ediyorum. Bunu yapmadıkça hiç boşuna benim niyetimi sorgulama. Benim niyetim belli, Galatasaray hakkında konuşmak ama bunu yaptığımız için taraftara, buna burada ki Taraftar dahil, yani ben de dahilim, bir oyuncuyu veya Teknik Direktörü eleştiriyoruz diye demediğini bırakmayanlar küfür ve hakaret dışında her muameleyi hak ediyorlar. Bu muameleye maruz kalanların gösterdiği bu reaksiyonu sadece ben vermiyorum, aç bak Belhanda, Tudor, Ndiaye konularını. Bak bakalım kaç kişi bu durumdan rahatsız oldukları için aynı benim gibi kinayeli mesajlar yazıyorlar.

Senin bes belli benim ile bir sorunun var, olmasa bir oyuncu ile ilgili pas kalitesinin iyi olmadığını yazdığım bir mesaja oyuncu ile ilgili değil de benimle ilgili bir cevap yazmazdın. Benim ile ilgili bir derdin olmasa, benim yazdığım gibi kinayeli olan bir sürü mesajı görmüş olur, onlara da tepki verirdin.

Bu yüzden üç tane çözüm yolu var. Birincisi bana göre haksız ve yersiz kişisel sorunundan vazgeçmek, çünkü benim derdimin kimlerle ve hangi tavırlar ile olduğunu net bir şekilde yazdım, bu kişi ve tavırlara karşı da bu reaksiyonlarım devam edecek çünkü hiç kimse burada üyelerin Taraftarlığına ve aklına laf edemez. İkincisi Forumun imkanlarından yararlanmak ve beni yok say listesine almak. Üçüncüsü benim ile bir derdin var ise bunu özel mesaj yolu ile halletmek.

Son düzenleme:
Üst Alt