17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık

Nasıl oynadı Fener ilk yarı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ortaya izlenesi oyun koydular , pisirik sinmis oynamadilar ama bunun bir de riski oldugunu 1-0 ken de yazdik , sonra kasimpasa gelmeye basladi yazdik , biraz da sansla da olsa skor esitlendi

forvetleri olmayinca ileride orta saha ile baski yapiyorlar , ise yaradi mi yariyor ama bir sekilde topu kaptirinca bu kez de riskli oluyor

ama mac uyutmuyor iyi gidiyor

Ortaya izlenesi oyun koydular , pisirik sinmis oynamadilar ama bunun bir de riski oldugunu 1-0 ken de yazdik , sonra kasimpasa gelmeye basladi yazdik , biraz da sansla da olsa skor esitlendi

forvetleri olmayinca ileride orta saha ile baski yapiyorlar , ise yaradi mi yariyor ama bir sekilde topu kaptirinca bu kez de riskli oluyor

ama mac uyutmuyor iyi gidiyor

O zaman 2. Yarıyı izleyeyim. Keyifli olur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

geçen hafta da söyledim bu Bernand Mensah mutlaka seneye bize gelmeli. Hatta geçen devre arası dedim ki; Thomas Partey + Bernand Mensah ikilisi A.Madrid'den paket yapılmalı.

Partey şimdi bir anda Atletico'da 11 oynamaya başladı. Sene başı rahatlıkla alınabilirdi. Umarım Mensah kaçmaz.

Biz haftaya da puan kaybederiz, eger basimiza zutor devam ederse. Belanizi bilmem ne yapayim zutor ve özkek

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

geçen hafta da söyledim bu Bernand Mensah mutlaka seneye bize gelmeli. Hatta geçen devre arası dedim ki; Thomas Partey + Bernand Mensah ikilisi A.Madrid'den paket yapılmalı.

Partey şimdi bir anda Atletico'da 11 oynamaya başladı. Sene başı rahatlıkla alınabilirdi. Umarım Mensah kaçmaz.
Mensah ne yaptı bu maçta

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt