17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık

Ligin en cok gol atan takimin Fenerbahce olmasi tez konusu dahi olabilir.

Adamlar 30 gol atti belki ama golleri atanlara bakin:

4 penalti
3 gol Ozan
2 gol Skrtel
2 gol Neustädter
1 gol Souza
1 gol Hasan
1 gol rakip kendi kalesine

Abidik gubidik adamlar 30 golün 14'üne imza atmis. Gollerin hemen hemen yarisi böyle adamlardan gelmis.

Bizde Ndiaye, Fernando, Belhanda üclüsünün toplamda 1 golü varken Neustädter'in bunlardan daha fazla golü var. Ozan bile 3 tane atmis.

Topal, Ismail veya Sener gol atarsa sasirmayacagim bugün. Bazi galibiyetleri nasil aldiklarini Aykut bile bilmiyor.

guilano daha çok 2.forvet,10 numara ile alakası yok.

Belhanda nin da 10 numara ile alakasi yok.

10 Milyona Belhanda'yi alacagima bunu alirdim 5-6' ya, Fener'in 7 Milyona aldigina bakma Mancini hocam bize kiyak yapardi 5'e bilemedin 6'ya biterdi bu transfer. En azindan gol atma ve daha önemlisi SUT ATMA özelligi olan bir ofansif oyuncu almis olurduk. Kimse sut atmiyor atamiyor bizim takimda. Nedir bu yav böyle sut özürlü bir takim da olmaz yani.

Belhanda kedi gibi ceza sahasi önünde kale önünde mala bagliyor resmen sut atabilecegi yerlerde. Ben illa Giuliano yu alsaydik ahlar vahlar baglamiyorum ki tonla bulursun böyle oyuncu ama gidip Belhanda gibi apaci herifi getirdik biz. Adamin hic birsey umrunda bile degil.

Son düzenleme:
Belki bilirsin ben hemen hemen her hafta iddia oynarim. Bu yüzden de bayagi mac izlerim.

Gecen sezon Euro League de Zenit'in hemen hemen her macini izlemisimdir. Bazen yan yana iki mac ayni anda izledigim oluyor güzel mac olunca. Zenit'in maclari da güzel ve zevkli geciyordu gecen sene.

Yusuf ben izlemedigim oyuncu hakkinda yorum yapmam. O konuda da belirtmistim Ramiz denen arkadas atarli bir sekilde sormustu nerden taniyorsun bu herifi diye. Hatta yanlis hatirlamiyorsam Alper ile Dnipro döneminden de bahsetmistik o konu da oradan beri taniyorum ben bu adami.

Eger tam olarak bir mac sayisi istersen yanlis hatirlamiyorsam Zenit'in ilk grup maci disinda bütün maclarini izlemistim gecen sezon. Bir de Rusya ligindeki derbileri.

Belhanda gelirken de Favre yüzünden cogu maci izledigim icin keskin yorumlarda bulunuyordum yazin bu adam bes para etmez diye. Maicon hakkinda hic birsey dememdim tanimiyorum etmiyorum diye.

Yani öyle bana bos bos ithamlarda bulunmana gerek yok. Dedigim gibi izlemedigim adam hakkinda atip tutmam ben baskalari gibi. Birsey kanitlamama gerek yok mesajlar ortada, burada herkes herkesin ne yazdigini ne ettigini cok iyi biliyor. Derdim hakli cikmak da degil. Sadece size o alayci tavirlarin ne kadar gereksiz oldugunu göstermek.

Size o alayci tavirlarin ne kadar gereksiz oldugunu gostermek mi? Size kim? Hangi alayci tavirlar? Beni baskalariyla karistiriyorsun galiba.

Belhanda'yi takip ettigim icin alindiginda bende ust duzey performans beklemiyordum ama su an bizde oynadigi oyun daha da buyuk bir hayal kirikligi oldu benim icin. Bu adam Nice'de bu kadar kotu degildi. Bize gelen iyi oyunculara birseyler oluyor, ya da Tudor oyunculari oynatmayi beceremiyor.

DQiXyEkWsAEc6Wk

Size o alayci tavirlarin ne kadar gereksiz oldugunu gostermek mi? Size kim? Hangi alayci tavirlar? Beni baskalariyla karistiriyorsun galiba.

Belhanda'yi takip ettigim icin alindiginda bende ust duzey performans beklemiyordum ama su an bizde oynadigi oyun daha da buyuk bir hayal kirikligi oldu benim icin. Bu adam Nice'de bu kadar kotu degildi. Bize gelen iyi oyunculara birseyler oluyor, ya da Tudor oyunculari oynatmayi beceremiyor.

Sizlere derken genele sana degil direkt olarak. O zamanlar Belhanda cok el üstünde tutuluyordu hele hele de Sneijderi sevmeyen tayfa tarafindan.

Tudor oyunculari kullanmayi bilmiyor bunu zaten görmek zor degil, haftalar gectikce oyuncularin performansi birer birer düstü ve hala düsmeye devam ediyor. Sonumuz hic hayirli degil.

Dünkü maclar geldi kupon da, bugün Fener kaybetmedigi sürece 2 kuponun 2'si de kazanmis olacak. Birinde beraberlik birinde MS2 oynamistim.

Sizlere derken genele sana degil direkt olarak. O zamanlar Belhanda cok el üstünde tutuluyordu hele hele de Sneijderi sevmeyen tayfa tarafindan.

Tudor oyunculari kullanmayi bilmiyor bunu zaten görmek zor degil, haftalar gectikce oyuncularin performansi birer birer düstü ve hala düsmeye devam ediyor. Sonumuz hic hayirli degil.
1_2
Yada
2_2 bitecek gibi bir his var icimde.

Üst Alt