17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
akhisar :1
fener:0

8taş :0
akhisar:0

kimse bu maçı çantada keklik görmesin . inşallah yeneriz de kabus bir nebze dağılır ve unutulur.

Bursa büyük sikeciler
kayseri kücük sikeciler
sikecilerin kardesi devlet yalakasi maclari var haftaya
bu maci alirsak bu haftayi komple telafi etmis oluruz
ama zor...

DQJbinpXcAE6MQ4

Basimizda cesur ve ofansif oynatan bir hoca olsaydi hepsini tokatlayip geceriz derdim.

Elindeki malzemeyi dogru kullanamayan, takima hucum organizasyonu calistirmayan, buyuk maclarda korkak oynayan ve macera arayan bir hocaya sahip oldugumuz icin artik hersey beklenir.

Tudor kalacak gibi duruyor, devre arasina kadar kalan 3 maci da yenerse 100% kalir. Ligin ikinci yarisinda ilk derbiyi kaybetse bile yollayamazlar da artik.

Fiksture gelecek olursak, mesala Malatya deplasmani beni dusunduruyor, Kayseri deplasmani zor, Kasimpasa deplasmani zor.

Bu takima devre arasinda en az 2 tane kaliteli transfer sart. Asamoah veya Asamoah kalitesinde bir sol bek, bir de mac degistirebilen bir kanat oyuncusu, calim atan, oyun sıkıstıgında ve kapali defansa karsi sahneye cikan, pozisyon yaratan bir sol kanat bu takima sart. Bu Arda olur, Cengiz olur veya yabanci biri olur farketmez ama kesinlikle alinmali.

................. ..... Muslera...................
Mariano.. Maicon.. Serdar.. Linnes
...............Fernando... Selçuk..........
.... Sinan......... Feghouli....... Garry....
.......................... Gomis.....................

devreye kadar kalan 3 maçımız da kolay ve 3 maçı da farklı kazanabiliriz.
akhisar takımı dağılmanın eşiğinde olan bir takım bu yüzden fark atarız diye düşünüyorum.

taraftar olsun, hemen hemen tüm medya bu maci cantada keklik saniyorlar, unutmayinki bu akhisar daha bi kac hafta önce besiktasi dolmabahcede g*t etmisti 40bin tinerciye karsi, kolay mac asla olmicak!

devreye kadar kalan 3 maçımız da kolay ve 3 maçı da farklı kazanabiliriz.
akhisar takımı dağılmanın eşiğinde olan bir takım bu yüzden fark atarız diye düşünüyorum.

kolay mac dedigin, bjk ile kiyas yapalim:
akhisar arenada vs akhisar vodafon 0:0
malatya deplasman vs malatya deplasman 0:0
göztepe arenada kolay mac dedigin bu rakip su an sampiyonluk potasinda

simdi soruyorum hangisinden garanti 3puan alabiliriz bu moralle?

akhisar çaptan düştü gol bile atamıyor adamlar, igor tudorun galatasarayı rahatlıkla yener. Bu igor karabükte depte kazanamıyordu. Bizde de kafa takımları yenemiyor. Yani zorluk seviyesi arttıkça igorun beyni yanıyor. Hiç bir zaman büyük takım hocası olamayacak bu kafayla.

Taraftarın stadı doldurduğu her iç saha maçı büyük ölçüde rahat geçer. Kazanırız. Taraftar takıma sahip çıkar, Tudor'a geçirir. Tudor ne yaparsa yapsın artık geri dönüş yok alkışlanıp destek göremez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maça gidecekler tudoru istifaya davet etmeli ve stad imparator fatih terim diye inlemeli bazı ruhsuz futbolcular da yuhalanmalı

Üst Alt