17/18 H:16 | Fenerbahçe 2-0 Karabükspor | MS | 18 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Fenerbahçe 2-0 Karabükspor | MS | 18 Aralık

Adam aykuta rağmen oynuyor helal olsun. Yatar diyordum da elin gavuru yatmaya gelmiyor bizim din kardeşlerimiz gibi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

sasiriyor musunuz ? ben sivasi yendikleri gun mac icinde fb gumbur gumbur geliyor dedigimde gecilen dalgalari hatirliyorum , galibiyet serisi 5 maca cikti , daha bu baslangic

dua edin trabzonda bu sene kazanamasinlar ... konya veya trabzonda puan kaybetmezler ise tehlike buyuk

sasiriyor musunuz ? ben sivasi yendikleri gun mac icinde fb gumbur gumbur geliyor dedigimde gecilen dalgalari hatirliyorum , galibiyet serisi 5 maca cikti , daha bu baslangic

dua edin trabzonda bu sene kazanamasinlar ... konya veya trabzonda puan kaybetmezler ise tehlike buyuk

Dalga geçenlerden biri de bendim. Bir kaç maç sonra arka arkaya yenilirler demiştim.

Son düzenleme:
Umarım bizim milyonluk topçularımız farkındadır ki, Terim ya da başka biri gelince hoca satma, bilerek oynamama gibi bir hakları kalmayacak ve ihale ilk kötü gidişte onlara çıkacak. Şunları puan tablosunda üzerimizde gördüm ve sinirim tepeme çıktı. Rezillik resmen.

Ne gümbür ü ne diyon sen hamzanin galatasaray i gibi sidik zoruyla maç kazanıyorlar. Lig sonuncusuna karşı oynadıkları futbola bak. Bunlardan bir şey olmaz. Valbuena 3 hafta oynamasin da gör.

Abi rica ediyorum sus. Millet kahroluyor. Bilerek mi yapıyorsun.

abicim 2 gol yemissin , kendi sahadan .. fb nin kayseri skandalina benziyor , bunun savunmasi olmaz ... cok pozisyon versen yine anlasilir , dersin ki bu maclik .. ama bizimki oyle degil , hem cok pozisyon veriyoruz ,hem de rakibin girdigi pozisyonlari golle bitirme yuzdesi yuksek

hic bir gram savunulacak yonumuz yok , oyunun defansif kisminda dibin dibindeyiz

İyi de bizim takım sadece son 2-3 haftadır çok pozisyon veriyor. Bir ara ligin akan oyunda gol yiyen en az takimiydik. Yediğimiz gollerin çoğu duran toptan bir kere. Bjk ve Akhisar maçında çok pozisyon verdik sadece. 5 yediğimiz Başakşehir maçında bile rakibin kaleye 6 sutu vardı. Bjk maçında ilk yarıda bir net pozisyon verdik rakibe, golü yiyince dağıldık. Fb maçında 10 kişi kalmamıza rağmen pozisyon vermedik.
Kimse savunmamızın kırılgan olduğunu, çok gol pozisyonu verdiğimizi söyleyemez. Bizim savunmadan ziyade duran top sorunumuz var ki bunun da en büyük nedeni Muslera.

Son düzenleme:

Birader senin amacın ne. Bana bu gece bunu açıkla. Sen niye böyle gıcık gıcık şeyler yazıyorsun. Niye Galatasaraylı olduğunu bize göstermiyosun.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne gümbür ü ne diyon sen hamzanin galatasaray i gibi sidik zoruyla maç kazanıyorlar. Lig sonuncusuna karşı oynadıkları futbola bak. Bunlardan bir şey olmaz. Valbuena 3 hafta oynamasin da gör.

Oyun olarak iyi değiller katılıyorum lakin kazanma alışkanlığı edinmeye başladılar, bu sıkıntı işte. Bence de şampiyon olamazlar ama son 5-6 haftaya iddialı gelebilirler ki bu da yarışın 4 takım arasında geçmesi demek... Bizim kadroya acil olarak derinlik kazandırılması lazım, yarış kızıştı çünkü.

Üst Alt