17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık

Mantıksız değil aslında. Eren, belini döndürüp ve topa koşana kadar pozisyon bitiyor.

Eren dün oyuna girdikten sonra 1-2 pozisyonda güzel pres yapti ama verdigi paslarin hepsi cok kötüydü. Sirf bir golü onun yüzünden hic ettik.

Son golde zaten rakibin beyni error verince topu Eren'e gönderdi sayilir, pek bir katkisi olmadi orada yani.

Forumda bazilari Tudor yedek forvet istemedi ve Eren'i yeterli buldu gibi yorumlar yapan vardi, emin olun Tudor belki sol bekten önce yedek forvet alin diyordur.

Son maç 3 golü de duran toplardan yemişler. Belhanda denen kazmanın iyi kesmesi lazım, bir işe yarasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren oynayacaksa bol bol orta kesmek lazım sağdan soldan.

Ne kadar sevmesem de bu maç Sinan'ın maçı olabilir. Düşünülmeli mutlaka.

sent via GSC

Çok zorlanmayız gibime geliyor. Malatya önde pres yapan üstüne gelen takımlara karşı pek dayanamıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomis'in cezası önemli. 1 maç alırsa oynayacak bu maçta ama bu pfdk ve tahkimden bunu beklemek hayalcilik olur. Tepki koyup bunun önüne geçebilecek bir yönetim de yok.

Gomis yokmuş gibi düşünürsek, Badou ve Feghouli Akhisar maçı ikinci devre gibi daha serbest oynarlarsa takımın en kilit oyuncuları olur. Kazasız belasız geçelim şu deplasmanı.

Gomis'in cezası önemli. 1 maç alırsa oynayacak bu maçta ama bu pfdk ve tahkimden bunu beklemek hayalcilik olur. Tepki koyup bunun önüne geçebilecek bir yönetim de yok.

Gomis yokmuş gibi düşünürsek, Badou ve Feghouli Akhisar maçı ikinci devre gibi daha serbest oynarlarsa takımın en kilit oyuncuları olur. Kazasız belasız geçelim şu deplasmanı.
Nasıl oynuyor gomis arada maç varmı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben diğer hafta diye biliyordum umarım bir maç alır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer ciddi bir kamuoyu oluşturulmazsa Feghouli'ye verilen 3 maçlık tarifeyi uygularlar diye düşünüyorum. Gerçi pfdk'ya hangi maddeyle sevk edilecek, hakem raporu nedir bunlar da önemli. Fırsatı bulurlarsa çakarlar. Bu fırsatı vermemek yönetimin görevi ama bir gram güvenmiyorum, güvenemiyorum.

Üst Alt