17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık

Yalçın bela yav,napıp nedip bi şekilde 90 dakka Chiellini gibi oluyor büyüklere karşı,olmasın

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yedekte Balta yerine bu adamın olmasını tercih ederdim doğrusu.
Bjk maçında 1 tane hava topu vermedi,Göztepe maçında yokluğunda 3 tane duran toptan gol yediler.
Aynen bjk maçında cissoko ile sayelerinde puan kaybı yaşadı bjk,bende eskiden beri çok seviyorum kendisini,Anadolu'da klüp çalıştırsam takıma alcağım ilk Türk futbolcudur o derece

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera biraz dinlensin bu maçta. Son haftalarda hataları artık görmezden gelme ,idare etme durumunu çoktan geçti. Yeni kalecimizi görelim bir de en fazla Muslera kadar ata yapar zaten.

Sivas-Beşiktaş
Galatasaray-Göztepe
Kasımpaşa-Başakşehir

Puan kaybı ihtimali en yüksek maçlar. Konya maçı en rahat Fener maçı olabilir.

İki de iki yaparsak puan farkını Beşiktaş ile 7-8, Başak ile de 4-5 seviyesine çekeriz. Fenerbahçe en ciddi rakibimiz olur bu durumda. Tek sıkıntı derbilerde başarılı olmaları ve ligin son 6 haftası fikstürleri bizim ilk 6 hafta ile aynı olması. İkinci yarı başında arayı açabilirsek (Kayseri ve Sivas kritik) alır yürürüz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sivas-Beşiktaş
Galatasaray-Göztepe
Kasımpaşa-Başakşehir

İki de iki yaparsak puan farkını Beşiktaş ile 7-8, Başak ile de 4-5 seviyesine çekeriz. Fenerbahçe en ciddi rakibimiz olur bu durumda. Tek sıkıntı derbilerde başarılı olmaları ve ligin son 6 haftası fikstürleri bizim ilk 6 hafta ile aynı olması. İkinci yarı başında arayı açabilirsek (Kayseri ve Sivas kritik) alır yürürüz.

Son haftalarda fikstürün bir önemi olduğunu düşünmüyorum pek.O noktadan sonra şampiyon olacak takım yürüyor senelerdir görüyoruz bunu.Şampiyon olamayacaksa kolay fikstürde dahi takılıyorlar.

Sivas-Beşiktaş
Galatasaray-Göztepe
Kasımpaşa-Başakşehir

Sivas-BJK maçında Kone cezalı olması kötü oldu.

Hayri aynı PC’den mi yazıyorsun yoksa alt Çarlar için Extra laptop pc mi bulunduruyorsun merak ettim?

Üst Alt