17/18 H:17 | Sivasspor 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Aralık - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bende şimdi fikstürlere bakayım dedim de bunlar seneye avrupa ya bile katılmaya bilir.

Bizim fikstür iyi baya. İbb çok tehlikeli olabilir. Feneri ciddiye almıyorum yazmıştım ama fikstürü okadar kötü sayılmaz.

Sivas bu ligin zorlu deplasmalarından biri. Biz de çok büyük ihtimal kayıp yaşayacağız. Bu deplasmandan puansız ayrılmaları güzel oldu. Birde bunun yanında FT gelince ŞG iyice terlemeye başlayacaktır.

Beşiktaş çok overrated bir takım. Sene başından beri diyorum tek yaptıkları şey kanada inip orta açmak. Başka bir organizasyon yok. Ne hızlı paslaşma ne ortadan delme hiçbiri yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yerlere şenol güneş ile geldiler doğruya doğru.

Şimdi istifa diyo mallar, bizim terim'de yaptığımız hatayı yapıp uzun yıllar şampiyonluğa oynayamayacaklar.

İnşallah şenol basıp gider.

ne olursa olsun şampiyonlukta rakibimiz fenerbahçe. bjk ve ibb kaldıramaz bizle kapışmayı. aykut ligin 2.yarısına kötü başlayacak ve ipleri tamamen elimize alıp şampiyonluğa koşacağız.

bundan sonra bjk'yi zor günler bekliyor. münih stresi bi yandan, fatih hoca bi yandan adamlar afalladı :D

Üst Alt