17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak

Zaten 4'te 4 olursa diyordum ve en çok korktuğum maçta bu maçtı.Çok şükür bunu aldık.Artık sahada olmaktan resmen bezmiş bir takımımız vardı.Biraz daha geç müdahale edilip hoca getirilmeseydi artık geri dönüşte yapamazdık.Şuanda 1 ay süre var.İyi bir devre arası dönemi ve 2-3 takviye ile yeniden maçları domine eden bir takım görme ihtimalimiz aşırı yüksek artık

Aynen öyle hocam bu maça tudorla çıksaydık yenilmiştik 2.yarıda imkanı yoktu toparlanmazdı takım seninde daha önceden dediğin gibi hoca değişikliğinden ziyade motive edici birinin gelmesi çok iyi oldu kafa olarak çok kötü durumdaydı takım

İkinci yarının Kadıköy deplasmanı hariç en zor maçı. Sonrasında da Sivas deplasmanı gelir. Uzun aradan sonra ilk maç olması, soğuk olması ve Kayseri'nin gücüyle işimiz kolay değil.

Aynen öyle hocam bu maça tudorla çıksaydık yenilmiştik 2.yarıda imkanı yoktu toparlanmazdı takım seninde daha önceden dediğin gibi hoca değişikliğinden ziyade motive edici birinin gelmesi çok iyi oldu kafa olarak çok kötü durumdaydı takım
Tudor neredeyse enkaz bıraktı dedim ben ama itiraz edenler oldu.Zihinsel olarak takımın resmen bittiğini maçı izleyince net anlayabiliyorsun.Herşeyin fiziksel kapasite olmadığını,futbolcuyu kafa olarakta maça hazırlamak gerektiğini hepimiz biliyoruzdur.Sürekli oyuncusuyla problemli bir adamla hangi başarıyı yakalayabilirsin.Çok şükür gitti de işlerin yoluna girme ihtimali doğdu.Kalsaydı ilk 5'te olamazdık adım gibi eminim

1 ay değilde 1.5 ay falan olsa,takımın zamana ihtşyacı var,takımın çalışması lazım-roller bile belli değil topçuların

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kayseri hep fenerin belası oldu biz çok öyle kayseriye takilmadik hersene zor deplasman denir ama yeneriz kayseri halkinin yüzde 70 80 galatasaraylı

Üst Alt