17/18 H:2 | Osmanlıspor 1-3 Galatasaray | MS | 19 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Osmanlıspor 1-3 Galatasaray | MS | 19 Ağustos

Şunları bi madara edelim de bir daha Galatasaray'ı ağızlarına besmelesiz alamasın hırtlar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazanan takim bozulmaz.
Osmanlispor kayseridende lesh bir takim.
Ayrica bulent var diye fazladan 2 tane daha atmamiz lazim.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Kayseri ve Osmanlı gibi ligin en zayıf takımlarıyla ligin başında oynamak avantaj, bizim takım da oturma aşamasındayken kazanması ekstra motive eder ancak skorlara aldanmamak da lazım. Henüz zor bir takımla oynamadım ve oynamıyoruz.

Bu maçı da alırız sorunsuz, Osmanlıspor'u izledim Kayseri'den bile kötüler.

3. hafta içerde Sivasspor ile oynuyoruz, Sivas'da da iş yok, onları da yeneriz.

İlk 3 hafta rakipler kolay ve oturmamış düzenleri var.

4. hafta Antalya'ya gidiyoruz, kısmen ilk orta düzey zorlukta ki maçımız bu. Ancak Antalya bile geçen sene ki kadar baskın ve etkin değildi ilk hafta, 3 hafta da toparlayabilirler mi bilmiyorum. İlk fire verilebilir.

5. hafta Kasımpaşa ile oynuyoruz içerde, bana göre yine zor maç değil. Bu sene içerde maç vermeyebilir bu kadro.

6. hafta Bursa deplasmanı var, Bursa geçen seneye göre daha iyiydi ilk hafta ama yine de kötüler. Ancak fire verilebilecek bir maç.

7. hafta içerde Karabük ile oynuyoruz ligin düşmeye aday takımlarından birisi bu sezon. Kolay maç olur.

8. hafta deplasmanda Konya ile oynuyoruz ve ilk mağlubiyet gelir büyük ihtimalle.

Devamı takımlar oturduktan sonra.

Bekler ve kanatlari disinda lesh takim..savunmalarini yarariz gibime geliyor gecen seneden beri cok kotuler bu sene dusurecez insallah

Üst Alt