17/18 H:20 | Bursaspor 2-2 Beşiktaş | MS | 2 Şubat - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Bursaspor 2-2 Beşiktaş | MS | 2 Şubat

Galatasaray'ın şampiyon olma ihtimalini düşüren Beşiktaş ve Başakşehir'i şampiyon ilan eden arkadaşlara selam olsun :hat:

Durun daha Başakşehir'i de sileceksiniz!

Şampiyon Galatasaray!

Atiba bu arada bjk ın en önemli oyuncusu olduğunu resmen kanıtlamış oldu.

O yokken çok büyük fark var oyunlarında

Bursanın sahasına Hibrit çim mi eklemişler yahu?

Bursayı kandırmışlar galiba. Hibrit yerine patates tarlası diye eklemişler galiba

Bjknin kadro şampiyonluk kadrosu da şenol hocam sağolsun milli takım ve tırabzonunu düşünmekten bjkyi şampiyon yaptırmayacak,tolgay yerine ouzhan olması-tosic-canerin 11 olmaması bizde olsa skandal derdik,neyse a.r.o şenol hoca

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maçın sadece ilkyarısını izledim..özette gördüm de 2.yarı bursa defansı neymiş lan öyle....inanılmaz kötülermiş.bjk antrenmanda bu kadar rahat değildir.love'ı bi pozisyonda kimse tutmamış.hatta love ile bareber 2 bjkli bomboş.şaka gibi.negredo yine bomboş attıgı golde....iyi kurtarmış bursa paçayı.

Bjknin kadro şampiyonluk kadrosu da şenol hocam sağolsun milli takım ve tırabzonunu düşünmekten bjkyi şampiyon yaptırmayacak,tolgay yerine ouzhan olması-tosic-canerin 11 olmaması bizde olsa skandal derdik,neyse a.r.o şenol hoca

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
adriano oynamayı hakediyo.caner defansif açıdan yetersiz.tolgay da ayrı mal,boşuna sözleşme uzattı

Orta sahaları leş ötesi bu kargaların.Bursa gibi kötü bir takım bile yürüyerek kalelerine gitti defalarca.Daha öncede demiştim bu malların şampiyon olma şansları 0.Başakşehire umarım çelme takabilirler.

maci ipnen cekiyorum
bursa dandik bir takim olsa da bjkyi kitleyecek kudrete sahip olabilir. defansi saglam tutup taraftarla birlikte bjkyi taciz ederlerse bir puan kaybi neden olmasin sorusunu gundeme getirebiliriz

6682bc2c78f5ad831b8ea77a2ce589b3.jpg

Üst Alt