17/18 H:21 | Galatasaray 3-0 Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
liderliğimiz bile kaoslu,bari şampiyonlugumuz rahat olsa bu sezon.son 2 hafta kala şampiyon olmalıyız,hatta mümkünse daha erken olsun.

Abdurrahim Albayrak: "Ciddi loca sattık. Bizi bu günlerde maddi ve manevi destekleyen can dostlarımıza teşekkür ediyorum."

Abdurrahim Albayrak: "Belhanda için şok yaşıyorum. Sahamızda ve 3-0 öndeyken kırmızı kart görmesi... Çok enteresan, Antalyasporlu yabancı oyuncular içeriye girerken 'Nasıl olur da bu durumda bir oyuncu kırmızı görür' diye hayret etmiş. Kendisi de üzülecektir."

Abdurrahim Albayrak: "En büyük transferlerimiz Donk olsun, Selçuk olsun, birçok oyuncuyu kazandık. Sol bekte de size söylemiştim hoca son günde bombayı patlatır diye. Ne kadar isabetli bir tercih yaptığımızı herkes görüyor."

Abdurrahim Albayrak: "Geçen bir oyuncu bana, "Televizyonda niye 4 aydır para alamıyorlar" diyorsunuz dedi. Ben de "Alamıyorsunuz" dedim. "Hayır, 7 aydır alamıyoruz" dedi. Kolay değil arkadaşlar, zor bir dönemeçten geçiyoruz."

En son cümleyi söylemesine gerek yok. Medyaya koz veriyor, bazı şeyler içimizde kalmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakem yine cok kotuydu. Kac mac oldu bize penalti verilmeyeli bilmiyorum ama bugun net 2 penalti verilmedi rakipteki maicon kirmizi verilmeliydi. Belhandaya da kirmizi bence cok abarti yarin birgun boyle rahat mac gecmez bunlari dile getirmek lazim

Hakem yine cok kotuydu. Kac mac oldu bize penalti verilmeyeli bilmiyorum ama bugun net 2 penalti verilmedi rakipteki maicon kirmizi verilmeliydi. Belhandaya da kirmizi bence cok abarti yarin birgun boyle rahat mac gecmez bunlari dile getirmek lazim
Şu penaltı mevzusu ile ilgili bir kere bile gündem yapılmadı ne hikmetse.

Yönetimin tek derdi her sıkıntıyı Dursun'a bağlamak, ee biz bilmiyor muyuz Dursun'u zaten?

Yok yahu algı yönetimi, süreç yönetimi vs sıfır.

En son cümleyi söylemesine gerek yok. Medyaya koz veriyor, bazı şeyler içimizde kalmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende tam tersi düşünüyorum dursun özbek yönetiminin yaptığı rezillikleri bir daha yaşamamak için tüm pislikler basına lanse edilmeli böylece başkan olmayı düşünen kişi 1 değil 5 kere düşünmesi lazım :D

skor kimseyi aldatmasın, bugün en kötü 2 farkla kazanacağımızı zaten biliyorduk.

antalya ligin zayıf takımlarından olmasına karşın maç genelinde üstünlüğü elimizde bulunduramadık. hele ikinci yarı doğru düzgün topu ayağımızda bile tutamadık.

bu takım ciddi sos veriyor. orta saha takımın bel kemiğidir ve bizim belimiz sakat.

bugün maç genelinde net kötü oynayan tek bir futbolcumuz vardı o da feghouli. ilerleyen haftalarda yedek kalırsa kimse şaşırmasın.

Yalnız şu maçta bile 2 tane penaltı var. 2 kere Antalyaspor'lu oyuncuların eline değiyor ceza alanında top. Bize penaltı verilmesi falan yasaklandı da haberimiz mi yok? Yeter artık. Bu yönetim bu takımın çıkıp hakkını savunamıyorsa yazıklar olsun. Başlarım kardeşliğine. Galatasaray haftalardır doğranıyor.

Belhanda'ya verilen 2.sarı da o kadar kolay ki. Böyle ikinci sarı kart mı verilir ya kafa tokuşturmadan. Belhanda tabii ki hatalı ama Allah belasını versin o hakemin ve hakemlerin bu kadar bize kolay sarı-kırmızı kart çıkaran. Bu sene bu kaçıncı olay? Trabzon maçında Feghouli, içeride yine bir maçta Gomis, bu maçta Belhanda. Yönetimden birileri çıkıp çok ciddi ayar vermeli. Yeter artık.

Ikinci yarı frene basma olayı yadırganmamalı. Kadro dar, 10-12 günde dört maç yaptık skoru yakalamışken aktif dinlenme mantıklı. Oyuncularımız malum sakatlanıp duruyor.

DV3ArGXWsAEs7no.jpg:large

Şu penaltı mevzusu ile ilgili bir kere bile gündem yapılmadı ne hikmetse.

Yönetimin tek derdi her sıkıntıyı Dursun'a bağlamak, ee biz bilmiyor muyuz Dursun'u zaten?

Yok yahu algı yönetimi, süreç yönetimi vs sıfır.

kamyoncu apo mac sonu cıkmıs yok efendim oyuncuların alacagı varmıs vs vs konusuyor ,söylesine kardesim hakemler penaltılarımızı vermiyor kartlar verilmiyor

aslında apoyu kamptan öte cıkarmamak lazım

medyaya sadece burak elmas konuşsun misal adamın agzı lafta yapıyor

burak elmasa yüklenin twitterdan,baskı altına alsınlar artık federasyonu,hakemleri.bilhassa penaltı konusunda.ne hikmetse rakibin olmayan penaltsı verilyo,ama net penaltımız verilmiyo.

Üst Alt