17/18 H:22 | Trabzonspor 0-1 Başakşehir | MS | 18 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Trabzonspor 0-1 Başakşehir | MS | 18 Şubat

Izlerken Basak Trabzonu yener diye geciriyordum icimden sasirtmadi. Basak o kadar rahat geiyordu ki. Yalniz karaktersiz falan ama bu Emreyi Turkiyeye dondugunde alsak su anda Selcukla falan ugrasmiyor olacaktik. Adam yaslandikca daha olgun ve verimli oynuyor resmen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su diger takimlari suclama sacmaligindan vazgecsek artik

basaksehir atinca ts ye hitaben "anca bize oynayin" , ayni golu ts atsa "bize 5 atarkenki hirsiniz neredeydi" diye basaksehire soylenir durur

seni ikisi de yenmis iste , aralarinda da her sonuc cikar

Trabzon'un ilk 10 dakikada degerlendiremediği pozisyonlar var. Hele Sosa çok net kaçırdı. Diğer yandan kötü bir savunmaları var.

Alnitak Alnilam Mintaka

Yine muthiş bir orta ve Adebayor kafayla gömdü resmen..

Biz de eksik olan şey bu tip kafa golleri.. Maicon ve biraz Serdar dışında dogru duzgun kafa vuracak adam bile yok..

ligin en kötü seyircisine sahip takimi trabzonspor bu bir

gecen haftaki basaksehirin istegi ile bu haftaki istegi arasinda %500 fark var bu iki

riza'nin tek hücum plani burak'i topla bulusturmak bu da üc

basaksehir kevgire cevirdi adamlari. cok rahat 3 olabilirdi simdiye kadar

rizanin gücü yetiyorsa su yusuf yaziciyi cikarmasi lazim yerine castilloyu almasi lazim

İsterse 100 gol atsın bizim son yıllarda yaptığımız en faydalı iş şu Burak'ı satmamız oldu.Bunun kadar takımın oyununu baltalayan bir forvet görmedim.

Su diger takimlari suclama sacmaligindan vazgecsek artik

basaksehir atinca ts ye hitaben "anca bize oynayin" , ayni golu ts atsa "bize 5 atarkenki hirsiniz neredeydi" diye basaksehire soylenir durur

seni ikisi de yenmis iste , aralarinda da her sonuc cikar

Fanatiklik derecesine ve bakış açına bağlı olarak değişir. Senin öyle bakmadığını biliyorum. Ama daha önce öyle baktığını düşündüğüm kişilere de takılabilirim bu hususta.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başak isterse 5-0 kazansın şampiyon olamayacakları için kafam rahat

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt