17/18 H:25 | Alanyaspor 4-1 Başakşehir | MS | 9 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:25 | Alanyaspor 4-1 Başakşehir | MS | 9 Mart

a6752stsllogo.png

458718.png
c80ecv.png
130343.png

oONXP2.jpg

Spor Toto Süper Lig 2017/18 Sezonu 25. Hafta
Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir
Alanya Oba Stadyumu
9 Mart 2018 Cuma
20.00

Son düzenleme:
Mesut Bakkal effect yine kendini gösterir. Bekliyoruz kraldan bir puan çalma.
Süper Lig'de en cok kulüp gezen hocalardan biri Mesut Bakkal olsa da ilk maclarinda hep iyi sonuclar almasini biliyor, sonra düsüse geciyor. Daha bu sene Basaksehir ve Besiktas'tan puanlar kopardi. Gecen sene Trabzon'u Trabzon'da yendi. 5-6 sene önce Karabük'le gelip Arena'da Terimli Galatasaray'a 3 attigi mac bile vardi. Ne zaman sezona 1.haftadan bir takimla baslasa basarisiz oluyor. Hikmet Karaman, Riza Calimbay, Irfan Buz gibi berbat teknik direktörlere göre futbol bilgisi mevcut ama bir seyler eksik.

Alanya Başakşehir'i yensin sonra ki hafta Başakşehir Beşiktaş'ı yensin en güzel senaryo bu olacaktır

Hoca değişimi böyle takımlarda geçici süre bir çıkış getirir

Mesut Bakkal ilk maçını kazandı + Cuma günü maçı

Hani çok zayıf bir ihtimal olsa da belki diyor insan

10 maçtır yenilmeyen Gençlerbirliği'ni yenip önemli bir motivasyon ve özgüven kazanan, hoca değişikliğine giden ve ateş hattında bulunan bir Alanyaspor bu maçı kolay bırakmayacaktır. Beraberlik bekliyorum. Başak-Göztepe maçında 0-0'ken Göztepe'nin kaçırdığı net pozisyonlar var, onları atsalar Başak geçen haftada puan kaybedebilirdi. Bence bu hafta takılacaklar.

Alanya bence ligin en berbat defans hattina sahip. Tabi Karabük'ü degerlendirme disinda tutuyorum bütün oyunculari kacip gitti.

Zaten Karabük den sonra en fazla gol yiyen takim Alanya. Deplasmanda daha etkili oynuyorlar ic sahaya kiyasla.

Adebayor bu mac 2-3 tane falan atarsa hic sasirmam ben.

Üst Alt