17/18 H:25 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eyyam ne demek yahu TDK sözlüğünde "gün" isminin çoğulu yani "günler" yazıyor Arapça bir kelime. Neden hakem hata yaptığında eyyam diyorsunuz, açıp lügate bakmaz mı insan hiç ben bu kelimeleri kullanıyorum ama bunun manası nedir diye. dün de tv de Mehmet ayan salağı İngilizcede eyyam kelimesinin karşılığı var mı İngiliz bir arkadaş varsa söylesin diyordu beyinsiz daha Türkçe de senin düşündüğün manada karşılığı yok o kelimenin İngilizcesini arıyorsun bir de. Yanındaki Erbatur malı da "yok yav orada eyyam olmuyor ki kelimesi olsun hehehe" diyor sırıtarak Allahın dangalağı.
Maça gelirsek 2-0 kazanırız diyorum

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rehavet olursa başımıza iş açılabilir. Aynı ciddiyeti muhafaza etmemiz gerekiyor. Kupadaki gibi 4 tane sallar göndeririz umarım. Bafe de mümkünse 1-2 tane sallasın.

37177.jpg

Konya maçından pek endişem yok. Ancak oyun yapımızın deplasmana hala uymadığı görüşündeyim. Bu kapsamda FB deplasmanı bizim için maç içinde yeni kurgu denememiz gerekebilecek bir maç olacaktır.

Takımın Nagatomo ve Mariano gibi 2 beki varken, ekstra 2 kanat ile oynamak yerine +1 defansif orta saha katkısı alabiliriz. Feghouli maça Belhanda ve/veya Rodrigez ve/veya 3 'lü orta sahadan biri yerine oyuna sonradan dahil olabilir.

Muslera
Mariano - Maicon - Serdar - Nagatomo
Selçuk- Fernando - Donk
Belhanda
Rodrigez Gomis​

hep bizi buluyor ya sevmiyorum şöyle hemen bizim maçtan önce hoca değişmesini

umarım küme düşüreceğiz konya’yı bu sene

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Üst Alt