17/18 H:25 | Galatasaray 2-1 Konyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Volkan şene sövdüğüm kadar başka birine sövdüğümü hatırlamıyorum bugüne kadar. Birde o panter kesilen Serkan ne ayaksın olum sen 2. Golde elini çekiyorsun. İlginç şeyler oldu bu akşam çözemedim.

Bugünkü maçın benzerini Fener geçen hafta Akhisar karşısında yaşadı ve çözemediler maçı.

Bugün Akhisar'dan daha iyi kadroya karşı bir şekilde çok üstün oynayıp çözdük.

Bu maçlar şampiyonluk getirir.

Haftaya ne yapıp edip 1 puan almamız şart.

DYBzkmSXkAIIE0n.jpg

İlk yarı fişi çekmemiz gerekirken az kalsın 3 puanı alamıyorduk.
Neyse yinede 3 puan güzel oldu.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

2. yarı oynadığımız oyunu kabul etmiyorum. Sıradan bir Anadolu takımına karşı maç gereği bu şekilde oynayabilirsin belki zaman zaman ama bu bizim standart oyunumuz maalesef ve bunu kalite olarak bize yakın veya iyi takımlar olunca uygulayamıyoruz uygulayamadığımız gibi alternatif bir oyunumuz da yok sünepe gibi kalıyor tüm oyuncular. Maalesef değişen bir şey yok Tudor döneminden.

Anadolu takımından ilk golü yersen işin bitti demektir bu içeride'de dışarıda'da bakmayın bugun bu maçın döndügüne 2.cisi olmaz telafisi yok. Artık onlarda güçlüler 2011 dönemi gibi 2-0 4-2 dönüş yapmak yok öyle kolay kolay.O değilde biz bu apaçi belhanda ile maiconu napıcaz bilmiyorum bize çok sıkıntı yaşatıcak bu heriler. Konyaya zorlandık evimizde başakşehir beşiktaş maçlarında napıcağız biz ?

İlk olarak zaten bu yıl bu 2. oldu. Neden olmasın? Onlar güçlü falan değil sadece otobüs çekiyorlar kale önüne. 2. dakikada attıkları gol de çanak tuttu işte bu oyunlarına. Olay aslında şu ki bizim takımın karşısına futbol oynamayı seven, hücumcu bir takım çıkarsa perişan ederiz. Savunmacı bir takım çıkarsa zorlanırız. Bize açık oynayacak takım intihar etmiş demektir. Beşiktaş ve Başakşehir maçları ise seyirciye bağlı. O maçlarda seyirci sayısı 52000 olup ölü olmazsa, büyük eksiklerimiz olmazsa şansımız büyük. Fernando gelecek daha bu takıma.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bazı galibiyetler vardır kazandığın şey sadece 3 puan değildir ...Bugün geriden gelerek savaşarak şampiyonluğu ne kadar istediğimizi herkese gösterdik...Teşekkürler Galatasaray....

Ndiaye'yi böyle cümbür cemaat yüklendiğimiz maçlarda çok arıyoruz.Çok fazla açık kapatan,gereken yerde taktik faulle atak kesen bir adamdı.2-3 tane kontra yedik ki ilk yarıda 2'yi yemememiz büyük şanstı

Bu kargaların foruma göz atayım dedım ciddi derece zihinsel özürlü kaynıyor içlerinde.Biri şey demiş bu konya okadar kötü takımki belliydi yenilecekleri her takım rahat kazanır bunlara karşı.Ulan mal daha 3 hafta önce kendin hakemin pepe yı atmayıp konyanın penini vermemesi nedeniyle 1 puanı got balı ile kurtardın.Şaka maka fenerliler bu gerizekalılara göre Einstain gibi kalıyor.

Biraz da konya yi konusalim . Oyuna ciddi kadro degisiklikleri ile basladilar , oncelikle herkes fofana-eto filan oynamali diyordu herkes zaten

Gs ye karsi deplasmanda bu sistem dogrudur , zaten cok kereler ilk golu yiyen bir ekip Gs , daha once de yakin zamanda goztepe ve akhisar maclarinda da oldu

sonra da uzun toplar ,hizli cikislarla deneriz dediler ama penalti ve kacan goller de ekmeklerine yag surdu

Volkanla 2 kez 0-2 yi kacirdilar ama atsalardi da adil olmazdi ..

ikinci yarida ise sergen hatalar yapti , volkan ve eto nun cikmasi konyaya direnc getirdi belki ama hizli akinlarin tam olusacagi anlarda ozellikle eto ciktiginda mac 1-0 idi .. ve akabinde once beraberlik ve sonra maglubiyet geldi konya adina

konyanin dusecegini sanmiyorum ama her macta da boyle zaman gecirme , penalti kurtarma ve one gecme sanslarini da bulamazlar

alanya toparlandi , bajic , rangelov ve traore yi kaybettikten sonra asagi gidecekleri belliydi , sergen bir aykut tarzi sergileyip mutlaka 2-3 mac kazandirmak zorunda ust uste

Üst Alt