17/18 H:25 | Yeni Malatyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Mart - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:25 | Yeni Malatyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Mart

fenerin haftaya sahaya cıkmasına gerek yok.hakemler yerlerine iyi oynar.olmayan fauller,olmayan kornerler,ofsayt goller,olmayan penaltılar vs.balları var bi de zaten.neyse

Biri şu futbol katili Aykut'un fişini çekmeli artık. Bu kadar gıcık futbol oynayan takım yok ligimizde. Fenerliler yendikleri maçlarda dahi sinir krizi geçiriyor adamlar :D

Haftaya en kötü 1 puan alıp şu şikecileri yarışın dışına atmak şart.Yoksa şu igrenç futbolu son haftalara kadar izlemek zorunda kalırız.

Biri şu futbol katili Aykut'un fişini çekmeli artık. Bu kadar gıcık futbol oynayan takım yok ligimizde. Fenerliler yendikleri maçlarda dahi sinir krizi geçiriyor adamlar :D

Babamız bitirecek işini

DX8sTQHWAAApntq.jpg

Mete ilk yari olmayan bircok faul caldi golde ordan geldi zaten. Gram top oynamadan kazanmayi biliyor fener. Haftaya da buyuk ihtimal hakem seyirci ve cirkeflikle bizi yenerler

Bu maçtan zerre beklentim yoktu.Bundan sonraki deplasmanları da farklı olmayacak bunların.Kayseri,Sivas falan bunları aynı bugünkü gibi yenecekler.O maçlardan da en ufak beklentim yok.Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz başka türlü olmayacak.Haftaya yenilmezsek bunların işi biter,yenilirsekte bu sefer bizim başımız belaya girer.3 hafta önceki pozisyona döner olay

90 dakika da futboldan sogudum yine, bu nedir böyle abi ya. Aykut tam bir futbol katili.

Umarim bizim mac zevkli gecer biraz sonra da bos bos mac izlemis olmayiz bugün.

Haftaya hucum hucum bam bam oynamalı takım bunlara karşı.
Bu bom boş feneri bu senede yenemezsek bidaha hiç mağlup edemeyiz orada herhalde

Haftaya hucum hucum bam bam oynamalı takım bunlara karşı.
Bu bom boş feneri bu senede yenemezsek bidaha hiç mağlup edemeyiz orada herhalde

Kardeşim 20 yaşındayım galibiyet görmedim her türlü senaryoyu gördüm fb kötü- biz iyi fb iyi - biz iyi fb iyi - biz kötü fb kötü - biz kötü hiçbirinde kazanamadık neden her sene aynı şeyde ısrar ediyorsunuz ? Form durumu ve kadroyla hiç bi alakası olmadığını ne zaman anlayacaksınız ? İster büyü de ister şans de olmuyor ve bir 20 yıl daha olmayacak.

Rakiplerimizin arasındaki maçlar da öyle fena bitti ki hiç bir tanesinin yarıştan kopmayacağı bir durum oluşturdu malesef.Başakşehir feneri yense fener havluyu atmıştı.Fener beşiktaşı yense beşiktaş havlu atacaktı.Şimdi ikisi de yarıştan kopmadı.Tek istediğim Başak'la başbaşa olacağımız bir yarıştı.Başak'la başbaşa kalsaydık çok çok rahat bir şampiyonluk gelirdi

Rakiplerimizin arasındaki maçlar da öyle fena bitti ki hiç bir tanesinin yarıştan kopmayacağı bir durum oluşturdu malesef.Başakşehir feneri yense fener havluyu atmıştı.Fener beşiktaşı yense beşiktaş havlu atacaktı.Şimdi ikisi de yarıştan kopmadı.Tek istediğim Başak'la başbaşa olacağımız bir yarıştı.Başak'la başbaşa kalsaydık çok çok rahat bir şampiyonluk gelirdi

Başak ve bjkyi geç fbnin yarışta olması her zaman tehlikeli. O son darbeyi yemiyorlar bir şekilde şansına s.ktuklarım.

Malatya'nın ısrarla uzun top oynanması şüphe çekici.3 Temmuz döneminden sonraki en mide bulandırıcı maç diyebilirim.Onun dışında Azubuike'yi çok beğendim.Özellikle top kapma ve ayağındaki topu saklama becerisi üst düzey.

Üst Alt