17/18 H:26 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 18 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:26 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 18 Mart

Galatasaray için hangisi hayırlıysa o olsun.

Gerçekten bir yanda bakıyorum Aziz'in şikeci Feneri, taraftarıyla falan tam bir angut sürüsü.

Bir yanda Şenol'u, Fiko'su, gerizekalı kendini bir halt sanan küstah tinerci taraftarı, resmen antipati merkezi bir BJK.

Hak ediyoruz ve bu şampiyonluğu. Bizim de hatalarımız oluyor ama yine bu üçlü içinde daha temiz kalmayı başaran bir camiayız. Lise, eski yönetimler falan zaten zamanında doğru kararları alabilseler ve bu kulübü borç batağına sokmasalar çoktan bitmişti rekabet.

Emre ve Eprianu’nun olmayışı büyük sıkıntı. Onlar oynasaydı Başak kazanır veya puan alır derdim ama sıkıntıya girdi. Chedjou’lu Başak savunması ve Gökhan İnler’li orta sahası bomba gibi. Bjk avantajlı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim icin en iyisi Basaksehirin puan veya puanlar almasi.

Bjk sampiyonlar liginden elendiginden dolayi lige tam anlamiyla konsantre olacaktir.

Mac skoru disinda bol kartli bir mucuadele olmasini diliyorum.

1-1 olsun
1er kirmizi kart
3er sari kartla bir cok cezali olsun :)

Bizim icin en iyisi Basaksehirin puan veya puanlar almasi.

Bjk sampiyonlar liginden elendiginden dolayi lige tam anlamiyla konsantre olacaktir.

Mac skoru disinda bol kartli bir mucuadele olmasini diliyorum.

1-1 olsun
1er kirmizi kart
3er sari kartla bir cok cezali olsun :)
Beşiktaşın puan kaybıyla biten ceza ve sakatlığın bolca olduğu bir maç olur umarım özellikle Tallisca ve Babel çok tehlikeli adamlar bunlar devreden çıkarsa çok güzel olacak...

Başakşehir-Beşiktaş maçının İddaa oranları:

Başakşehir (2.35), Beraberlik (3.10), Beşiktaş (2.20)

Beşiktaş'ın en zayıf noktası alan ve adam markajlarını iyi yapan takımlara karşı hiçbir şey yapmaması geçmişe dönüp maçlara bakıcaksak puan kaybettiği maçlarda Babel - Queresma hattını 3'er futbolcuyla alan savunması yapan takımlar tamamen beşiktaş'a top oynattırmıyorlardı. Büyük takımlar harici anadolu da hangi takım olursa olsun beşiktaş'a karşı hücum oynatıyorsa kaybetmeye mahkumdur çünkü açık alan oyununu iyi oynuyorlar. Abdullah Avcı'nın iç sahada beşiktaş'a karşı 1 tane mağlubiyeti var ki genel maçlarda bile çok üstünlüğü var. Bu maçın sonucu beraberliğe daha yakın olacaktır maçta da çok pozisyon olacağını sanmıyorum ilk maça benzer maç olacaktır.

Ben bu maçı 17'sin de bizim maçı da ayın 18 in de biliyordum.
Hatta dedim şenol şimdiye kadar nasıl ağlamadı

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt