17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
işimize yarayan bi sonuç aldık. Karşımızdaki takımın ismi fenerbahçe değilde başka biri olsaydı daha az temkinli oynayıp kazanabilirdik.

futbolcular arasında didişme olmaması sevindirici. kupa finalinde nasıl olacak bakalım

Hasan ali pozisyonuna butun hakem hocalari penalti , sonrasina ise "ama" demek zorunda kaldilar , bu da fifa nin malesef bu ise bir karma karisik eklentiler yapmasindan kaynakli

yere dusen oyuncunun destek eline gelen toplara calmayin demisler , ama oyuncu kasten yere kendini yatirip elle istedigini yapsin demek icin de konmadi bu kural , pozisyonun ruhu penaltiydi onda

janssen in hareketi de fauldu , orada da yaniliyor

belhanda pozisyonunu cozemedim . Benzer bir pozisyonda belhanda dusmus , hakem penalti calacakken fegouli golu atmis , hakem de el hareketi ile penalti ama avantaj demisti

serdar in iki pozisyonunda da yorumum , ilkinde yuze bir mudahalesi var ise burada kural cok net , penalti diyor , fakat ben itis kakis gordum , yuze bir sey gormedim

ikincisinde serdar faulu disarida yapiyor , sonra o faul calinmayinca bu kez soldado kundeliyor , karsilikli bir hareket var , illa serdar ilk faulu yaptiysa da pozisyon disarida

fernando ile valbuenayi esitledi , ikisi de kirmiziya donebilirdi

ekici ve soldado sari kartsiz cok iyi idare ettiler

fb lilerin hakli oldugu bence tartismasiz tek pozisyon ilk yarinin baslarinda fegoulinin ceza alaninda gereksiz yuklenip yukseltmedigi bir fb li oyuncu var , cok aptalcaydi , iyi ki verilmedi

Hakemin verdiği kararları mevzu etmiyorum, yani doğru yanlış bakmıyorum. Bütün bu pozisyonlarda hakemlerin kararları hakkında farklı yorumlar yapılırken, Çulcu hepsinde bizim aleyhimize yorum yaptı... Art niyet hisettim.

Bu bahsi yavas yavas kapatalim , iki mac da 0-0 ve karsilikli bol hatali gecti

iki maci da iki takim da kazanabilirdi , cok ortadaydi ve adaletli skorlar oldugu kanisindayim

8 haftada +15 averaji kapatamazlar ve fb ile 3 mac , bjk ile 2 mac fark olustu

ayrica bjk ile basaksehir arasinda da artik 2 mac fark var

Tedaviye ihtiyaçları var
c605bd9bc25c9ba6ec1a261392a1b6f5.jpg

Beinsports sayfasinda haftanin maclarindaki hakem hatalarinin degerlendirme videosu yayinlanmis

15 dk ama sanirim ligin en rezil hakem hatalari bu hafta yasanmis

ozellikle kayserinin verilmeyen penaltisi , antalyanin bir golu , ekici , valbuena , serdar aziz , soldado ve daha fazlasi !

mutlaka izleyin

bünyamine göre
fenere 2 penaltı
fernando kırmızı kart
valbuena soldado(hakemin eline vurduğu pozisyon) ekici(çift sarı) kırmızı kart
hasan ve neudstader sarı kart

garip olan sadece fenerliler konuşuyor bu konuyu. fenerin maçı 7 kişi filan tamamlaması lazımdı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bünyamine göre
fenere 2 penaltı
fernando kırmızı kart
valbuena soldado(hakemin eline vurduğu pozisyon) ekici(çift sarı) kırmızı kart
hasan ve neudstader sarı kart

garip olan sadece fenerliler konuşuyor bu konuyu. fenerin maçı 7 kişi filan tamamlaması lazımdı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemen hemen tum dediklerine katiliyorum , sanirim adam toplamda 10 karti filan atlamis

tabi bastan isi kacirinca devaminda da eyyama baslamis

penaltilik pozisyonlarda ilki tartismasiz penalti zaten erman , ahmet , bunyamin , hepsinin birlestigi tek pozisyon

serdarin ilk hareketi ise bein de farkli bir goruntu var , serdar cok risk almis , ona da verilebilirmis , ucuncusu ise temiz , illa verilecekse bile disarida

bu hatali kararlar finalde maicon un ayaginin kirilmasina gidecekti de allahtan pozisyondaki adam vitaminsiz valbuenaydi . Komedinin son perdesi o pozisyondu , adam fernandonun sarisinda bile "temas yok" diye gorup endirekt serbest vurus vermis

dagilmis resmen

Hemen hemen tum dediklerine katiliyorum , sanirim adam toplamda 10 karti filan atlamis

tabi bastan isi kacirinca devaminda da eyyama baslamis

penaltilik pozisyonlarda ilki tartismasiz penalti zaten erman , ahmet , bunyamin , hepsinin birlestigi tek pozisyon

serdarin ilk hareketi ise bein de farkli bir goruntu var , serdar cok risk almis , ona da verilebilirmis , ucuncusu ise temiz , illa verilecekse bile disarida

bu hatali kararlar finalde maicon un ayaginin kirilmasina gidecekti de allahtan pozisyondaki adam vitaminsiz valbuenaydi . Komedinin son perdesi o pozisyondu , adam fernandonun sarisinda bile "temas yok" diye gorup endirekt serbest vurus vermis

dagilmis resmen

eğer fenere o kartları çatır çatır verseydi o penaltıları da verse laf etmezdim. ki fernandonun pozisyon direkt kırmızı ise valbuenanın pozisyon hem kırmızı kart hem ceza direk kavala basıp aşağı kadar eziyor ayağı

ki bence 1 pozisyon var penaltı olan oda serdarın skrtela yaptığı faul. başka ciddi hatası yok fener alehine

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

eğer fenere o kartları çatır çatır verseydi o penaltıları da verse laf etmezdim. ki fernandonun pozisyon direkt kırmızı ise valbuenanın pozisyon hem kırmızı kart hem ceza direk kavala basıp aşağı kadar eziyor ayağı

ki bence 1 pozisyon var penaltı olan oda serdarın skrtela yaptığı faul. başka ciddi hatası yok fener alehine

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben de o pozisyonda ikilemdeyim ama fegouli nin yaptigi salakca omuza yigilmayi affedemiyorum , sonra bu aptalca hatalar yuzunden ne bedeller oderiz

hep fegouli ile belhanda var bu garip hareketlerin icinde

ekiciye gelince , iki tane ust uste yapmasa , ayri adamlar olsa yine su goturur ama ayni adam 10 dk icinde yapiyor ve kendi de kabullenmis durumda

ben de o pozisyonda ikilemdeyim ama fegouli nin yaptigi salakca omuza yigilmayi affedemiyorum , sonra bu aptalca hatalar yuzunden ne bedeller oderiz

hep fegouli ile belhanda var bu garip hareketlerin icinde

ekiciye gelince , iki tane ust uste yapmasa , ayri adamlar olsa yine su goturur ama ayni adam 10 dk icinde yapiyor ve kendi de kabullenmis durumda

işin ilginç yanı bu adamlar sarı kart bile görmedi (valbuena ekici soldado neudst)
ha maçı kazansaydık ama efsane delirirdi bunlar :D böyle delirterek kazanmayı isterdim doğrusu

Ilk fb maci oncesi puan farki 8 di , simdi iki fb maci sonrasi fark 6+1

ama biri 8 inci haftaydi , simdi 27 inci haftaya geldik

demek ki fb ye karsi farki koruduk . Basaksehiri yendigimiz takdirde sanmiyorum o 4 puan kapansin (diger 2 maci kazanmak kaydiyla)

ligin finali de bjk ile olacak

Ekicinin ilk hareketinde kırmızı olsaydı maç çok farklı olurdu.Çok hatası var maçta ama ilk kartlarda ipin ucunu kaçırdı zaten.

Gercekten cok karti es gecti. Bence Fernando nun hareketi net kirmizi kart ama tabi kocaman bir AMA var burada. Fenerli oyuncularin da bol bol kartlarini es gecti, mesela Ekici ve Hasan Ali nin maci kart dahi görmeden tamamlamalari tam bir skandal. Soldado da dirsek atti ona da hic bir kart cikmadi, daha Valbuena falan da var say say bitmez.

Bu yüzden de Fenerliler hic aglamasin yok niye kirmizi vermedi diye. Hakem kartlarda bir kere adaleti ve standardi hic bir sekilde yakalayamadi.

Bu kart olaylarini göz ardi edersek, tabi ne kadar edebilirsin ki, bence genel anlamda fena bir mac yönetmedi Bülent. Ama dedigim gibi kart dagilimi konusunda acayip sicip batirdi.

Üst Alt