17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül

İyi tarafından bakarsak şu maçtan 1 puan almamıza üzülmedim.Kaza bela 3 puan alsaydık hataların üstü örtülebilirdi taraftarın da futbolcuların da ayaklarının yere basması için hayırlı bi maç oldu.İlk 3 maçtaki agresif,hırslı futbolu koymazsak 3 puan hiç bir maçta cepte değil Galatasaray şu kadrosuyla tek kulvarda idare ederek maç kazanamaz öyle bi lüksümüz yok.

muslera dünyanın en iyi kalecilerinden biri ancak dün ki gol de pozisyonlar da onun hatasıydı her kornerde kararsızlık yaşayıp durdu. Golde topu havadayken alması gerekiyordu. Taffarel acilen dönmeli:red:

Akşamdan beri herkes olumsuz şeyler konuşuyor. Biraz olumlu konuşmak gerekiyor.

Dün akşamdan sonra herkes üzüldü,sinirlendi,kızdı. Geçen iki sene bundan kat kat kötü oyunlar-skorlarda bile bu kadar yangın kopmamıştı.

Demek ki insanların bu sene takıma bağlılığı arttı. Herkes çıtayı epey yükseltmiş. Bu bana göre hem güzel,hem riskli. Bu maç ayakların yere basması açısından da güzel oldu.

Akşamdan beri herkes olumsuz şeyler konuşuyor. Biraz olumlu konuşmak gerekiyor.

Dün akşamdan sonra herkes üzüldü,sinirlendi,kızdı. Geçen iki sene bundan kat kat kötü oyunlar-skorlarda bile bu kadar yangın kopmamıştı.

Demek ki insanların bu sene takıma bağlılığı arttı. Herkes çıtayı epey yükseltmiş. Bu bana göre hem güzel,hem riskli. Bu maç ayakların yere basması açısından da güzel oldu.

Hem öyle hemde 2 sezonun psikolojisini üzerimizden atamadık.Ligde iyi sonuçlar alıp takımın biraz daha güven vermesi lazım.O zaman taraftarda kendine gelir diye düşünüyorum.Şu durumda endişe duyulması normal bir durum aslında.

İnşallah havamızı bozmaz şu maç zira bizim artık bütün iç sahalarda en az 45.000 seyirci ortalamasını yakalamamız lazım bu sene şampiyonluk çok önemli iç sahada 17/17 yaparsak şampiyonluk gelir

Abi abartmayın ya. Formsuz olduğumuz maçlar illaki olacak. 4 hafta 10 puan. Haftaya en az 40 bin kişiyle arenadayiz. Ben kendi adıma rahatım. Gergin olan bjkliler.

Beyler içimden bir his 77 puanla şampiyon olup kadiköyde feneri 0-1 yenicez diye söylüyor. 2. Beşiktaş 3. Başak. BJK 74 puan. Nerden geldi derseniz bu his orası bende kalsın, büyüsü bozulmasın. İyi forumlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazılanlara bak ya hahaha yok keşke imbula alınsaymış yok takım niye böyle.Daha iki gün önce övüp bitiremediğiniz ya ya ye ndiaye dediğiniz adama gömüyorsunuz olacak iş değil.Antalyada dün o sıcakta ve nemde , öyle kötü bir zeminde futbol oynaması kolay mı sanıyorsunuz? ve milli takım sonrası oynanan ilk maçta böylesine zor bi deplasmanda ne bekliyordunuz? Şimdi bazı zeki arkadaşlar der antalya etkilenmedimi sanki diye.Onlar zaten oranın takımı oranın havasına alışkınlar senin takımının %60-70 performansı düştüyse bu sebeplerden onların performans düşüklüğü en fazla %15 tir.Bu arada linnes yetersiz ilk üç maçtada beğenmemiştim dün de aynı şekilde yetersizdi.Latovlevici umarım iyi çıkar.

Hem öyle hemde 2 sezonun psikolojisini üzerimizden atamadık.Ligde iyi sonuçlar alıp takımın biraz daha güven vermesi lazım.O zaman taraftarda kendine gelir diye düşünüyorum.Şu durumda endişe duyulması normal bir durum aslında.

aynen öyle. İnsanlar artık paranoyak olmuş. Aslında bu sonuç gayet normal ama insanlar takımdan o kadar soğumuş ki o kadar iyi işlere rağmen hemen bir kötü sonuçta bunlar oluyor.

şurda bu pası atmadı:mad:

DJcfJaFXUAAV6rO.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
aynen öyle. İnsanlar artık paranoyak olmuş. Aslında bu sonuç gayet normal ama insanlar takımdan o kadar soğumuş ki o kadar iyi işlere rağmen hemen bir kötü sonuçta bunlar oluyor.
Haftaya ic saha maci, gümbür gümbür kazansak dahi ben bir kac hafta sonraki zorlu maclar icin temkinli olucam, ki zaten ilk üc maca ragmen diyordum daha erken bekleyelim görelim diye.
Cünkü Tudor bu hatayi ilk sefer yapmiyor, endilendirende bu.

bu kendi sahamıza çekilme 1-0 ın üstüne yatma olayı tudorun fikriyse yandık, eski alışkanlıklarına dönmesi mahfeder bizi. ilk 3 maçta 2-0 öndeyken bile gol arayan takım şampiyon olabilir bu takım değil

Üst Alt