17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül

Umarım milli arada sakatlık yaşanmaz öncelikle. Şu iki haftadan tek dileğim budur.
Onun dışında yine aynı 11 başlayacaktır Tudor, hazır oldukları ilk haftadan Feghouli ve gelirse Asamoah'ı 11'e alacağını sanmam. Muhtemelen yavaş yavaş onları sahaya sürerek, takıma ve taktiğe adapte olmalarını sağlayacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Antalya açık oynacaktır.Bence beklenenden daha kolay geçer bu maç.1 3 skor tahminim.3 golüde Tolga atar.:asd22:

Nasıl ki Kayseri Sivas ve Osmanli açılıp Galatasaray in üzerine gelmeye başladığı an fişi çektik bu macta aynısı olacaktır

Benim korkum ölümüne kapanan takımlar ...

antalya iyi hücumcuları var diye büyük takımmış kafasıyla oynarsa bize karşı darmaduman olurlar felekleri şaşar. ama sivas gibi akıllı oynayıp bize önlem alıp taraftarıda arkalarına alırlarsa işimiz zor olacaktır.

Kadro kuruldugunda her mac 3 olur 5 olur rahatliginda konusuyorum ve oluyor da cunku gorunen net bir sey var ki kadro cok suratli ve guclu yani fiziksel cokuntu yasamayacak anatomik yapida oyuncularin fazlaligi var

bosuna tedirginlik yasamayin . Bu sene lig cok rahat gecer

Bence sampiyonluk yolunda ilk kilit mac. Neden?

Antalyaspor kadro itibariyle diger Anadolu kulüplerinin cok üstünde. Türkiye sartlarinda da iyi hocalari var.

Deplasmanda oynayacagimiz icin de bütün rakiplerin kesinlikle puan kaybi bekledigi bir mac olacak.

Bu maci aldigimiz takdirde, rakiplerin morali cok bozulacaktir, bizim de sampiyonluk inancimiz tavan yapacaktir.

Ayrica o hafta Fenerbahce Basaksehir ile, Besiktas da Karabük deplasmaninda olacak ki onlarin da puan kaybetmesi muhtemel.

Cok cok kilit bir mac olacak bizim icin. Insallah kazaniriz ama diger maclardan daha zor olacagini düsünüyorum.

Üst Alt