17/18 H:4 | Fenerbahçe 2-3 Başakşehir | MS | 9 Eylül - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:4 | Fenerbahçe 2-3 Başakşehir | MS | 9 Eylül

özete baktım da fener'in 2. golde en can hıraş savunan/itiraz eden volkan. ulan öteki kaleden neyi o kadar net gördün de neyi anlatıyorsun acaba

öte yandan gördüğüm kadarı ile fener geçen seneki bize benzemiş. tamamen kısır ve duran toplara bakan bir hücum ve dan dun yapılan bir savunma. o yeni aldıkları 10 numara bebe hiç görünmüyor özette. etkisiz miydi
Giuliano? Oyundan çıkarken fark ettim bende :)

Itırazına temel fikir olarak katılıyorum, sahaya çıkan oyuncular. Ancak, Türkiye özelinde yönetici veya Başkan olmak kolay değil, özellikle Türk oyuncular nazarında.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bana kalirsa Türkiye´de Baskan olmak, bir cikar ve reklam meselesi maalesef. Türkiye´deki Baskan ne yapiyorsa Almanya´daki baskan daha iyisini yapiyor. Mali olaylar ile, yani pis isler ile, yorucu isler ile, daha bile fazla ilgileniyor. Ama Almanya´daki baskan göz önünde degil.

Fenerbahçe, Başakşehir maçındaki saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Fenerbahçe'nin ligde ilk iç saha maçı Beşiktaş ile oynanacak!

Fenerbahçe - Başakşehir maçında, kaleci Volkan Babacan'a su şişesi atılmıştı. (Futbol Arena)

Fenerbahçe, Başakşehir maçındaki saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Fenerbahçe'nin ligde ilk iç saha maçı Beşiktaş ile oynanacak!

Fenerbahçe - Başakşehir maçında, kaleci Volkan Babacan'a su şişesi atılmıştı. (Futbol Arena)

Ceza almaları bizim için kötü olur, Bjk'nin puan kaybedebileceği maçlardan biri. Seyirci olmazsa işleri zor. Bunlar nasılsa yarıştan kopar önemli değil, önemli olan bjk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt