17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül

tamam bin kisi gelmez 2 bin kisi gelmez anlarim da, bu 10 bin kisi niye gelmiyor, hem de parasini ödedigi halde? Gerizekali mi bunlar?

cözüm basit: 2-3 mac gelmeyip devretmeyen adamin kombinesini iptal edecen. O koltugu normal satisa sunacan. Bak bakalim nasil tipis tipis geliyor ya da devrediyor. Sirf derbilere yani kaoas kavgaya kombine alanin zaten futbol aleminde yeri olmamali. Sonra da biz futbol ülkesiyiz diyoruz. Hadi ordan. Avrupa da kümeye oynayan takimlar 50 bin ortalamayla oynuyor.

Haklısın.

Bunlara yaptırım uygulamazsan fener maçları dışında stada uğramazlar.

Kombine işine çözüm bulmak zor. Çünkü İzmir'den Ankara'dan Kıbrıs'dan alıp sadece derbilere ve önemli maçlara gelen binlerce insan var. Alma sebepleri de bilet bulamama sıkıntısı yaşamak istememeleri. Birçoğu da sosyal medyadan falan bi haber. Dolayısıyla zor, derbi maçları hariç full olmaz stad.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya da 4 maç gelmeyen ve devretmeyenlerin bütün hakları yanıcak. Buna çözüm bulmazsan karda kışta 30 bine oynarız

TapaTalK

Daha önce de yazdım,bence kombine limiti 15 bin olmalı.Bilet fiyatları da kombine kadar olmasa da ona yakın olmalı.15 bin kombine alanlara da minimum maça gelme kotası koyacaksın,altında kalırsa sonraki sene kombine alamayacak.Psikolojik sınır 40 bin,bence bu yöntemle her maç 40 bin sınırı geçilebilir.En mantıklı çözüm bu gibi duruyor.

Daha önce de yazdım,bence kombine limiti 15 bin olmalı.Bilet fiyatları da kombine kadar olmasa da ona yakın olmalı.15 bin kombine alanlara da minimum maça gelme kotası koyacaksın,altında kalırsa sonraki sene kombine alamayacak.Psikolojik sınır 40 bin,bence bu yöntemle her maç 40 bin sınırı geçilebilir.En mantıklı çözüm bu gibi duruyor.

Bunu yapmaktansa İstanbul dışındaki insanlar için sadece derbi maçlarını içeren derbi kombinesi çıkarıp satmak daha mantıklı. Gelmeyip kombine alanların çoğu İstanbul dışında

15 bin işi biraz zor gibi
Kulüp gelir elde etmek isteyecektir.
Şart koymak en mantıklısı gibi

TapaTalK

Bunu yapmaktansa İstanbul dışındaki insanlar için sadece derbi maçlarını içeren derbi kombinesi çıkarıp satmak daha mantıklı. Gelmeyip kombine alanların çoğu İstanbul dışında

Senin dediğin gibi vardır da 10 bin kişi yoktur.Ki o her zaman suistimale açık bir sistem,İstanbul'da olup da alabilen çıkar katakullilerle vb.

Hic bir yönetim o kadar düsük tutmaz, hele böyle bir yatirim sonrasi.
Kombine demek garanti gelir demek.

Senin dediğin gibi vardır da 10 bin kişi yoktur.Ki o her zaman suistimale açık bir sistem,İstanbul'da olup da alabilen çıkar katakullilerle vb.

İstanbul dışındakilerin alması zorunlu diye bir olay yok, isterlerse full alsınlar. Ama İstanbul dışındakilerin çoğu sadece büyük maçlarda bilet bulamama sıkıntısı çekmemek için alıyor. Böyle bir formül hem kulüp hem taraftarlar için iyi olur.

Hic bir yönetim o kadar düsük tutmaz, hele böyle bir yatirim sonrasi.
Kombine demek garanti gelir demek.

İyi de adam gelmiyor abi.Gelmemesi rahatsız ediyorsa milletin,çözüm yolu bu.Garanti satıyorsan da buna katlanacağız yapacak bir şey yok.40 bin üzeri geldiği müddetçe sorun değil benim açımdan.2015'te bile Bjk şampiyonluk maçı 52 bin olmadı.

İyi de adam gelmiyor abi.Gelmemesi rahatsız ediyorsa milletin,çözüm yolu bu.Garanti satıyorsan da buna katlanacağız yapacak bir şey yok.40 bin üzeri geldiği müddetçe sorun değil benim açımdan.2015'te bile Bjk şampiyonluk maçı 52 bin olmadı.
Bende sahsen 40 bin üzerine raziyim.
Yazdiginiz yaptirimlarda biraz zor, adam parasini verip almis kimse zorlayamaz.
Aslinda devretme opsiyonu iyi bir fikir ama herhalde tembellik yüzünden büyük bir bölümü yapmiyor.

Devretmek o kadar kolay ki. Son maça 7 arkadaşım gelemedi 7si de devretti. Maksimum 5 dakikada yapılabilecek bir şey.

Üst Alt