17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Gerek bursanın formda oluşu, gerekse maçın bursada olması sebebiyle ligde şuana kadar oynayacağımız en zor maç olacak.

Tabi bunların hepsi kağıt üstünde böyle, yoksa maç içinde gelişebilecek senaryolara göre sezonun en kolay galibiyetini de alabiliriz.

Sonuç olarak bu maçtan alınacak 3 puan hem bizlere hem de rakiplere çok net bir mesaj verecektir.

Umarım kötü futbolla bile olsa 3 puanla döneriz.

Kasımpaşa maçında olduğu gibi baskılı ama akıllı bir oyun ile galip geliriz umarım. Kasımpaşa maçında takımın en çok bu yönünü beğendim, üç dört oyuncu ile deli danalar gibi pres yerine, akıllı bir pres ve saha daraltarak da rakibi baskı altına alabildiğimizi gösterdik.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Antalya maçı sonrası 2. ciddi maç bu maçı almaktan başka bir seçeneğimiz yok.Tersi bir durumda kurdugumuz hayalleri bir kenara bırakmamız gerekir.

Kasımpaşa gibi ligin çok çok iyi kontra yapan takımlarından birine neredeyse pozisyon vermedik...takım buna çalışmış ilk defa 2 ön libero oynadık,Ndiaye çok daha fazla Fernando'nun yanında durdu..bu nedenle çok iyi durduk geride..Buna benzer bir anlayışı Ndiaye'yi Batalla'yı marke etmesi ile yapmalıyız...ama Batalla çok daha iyi oyuncu akıllıca fauller alabilir...Bursa'nın tek tehtidi Batalla zaten onu kitlersek maçı koparırız....Bursa defansı dirençli ama teknik olarak zayıf oyunculardan oluşuyor...yaptığımız önde baskı onları çaresiz bırakacaktır...savunma ikilisi savruk çok Kasımpaşa maçına göre son pasları daha iyi yapmalıyız ilerde

paşa bursa dan çok daha iyi takım ben maçın zor olacağını düşünmüyorum özellikle derbinin olduğu hafta 1-0 olsun bizim olsun güzel oyun vs. umrumda değil.

Bursa'nın 3 maçını canlı izledim.. Biraz gelişme var oyunlarında ama çok kırılganlar hala. Öne geçmek çok önemli. Öne geçtiğimizde Antalya kadar reaksiyon veremezler.

Kasımpaşa maçında olduğu gibi baskılı ama akıllı bir oyun ile galip geliriz umarım. Kasımpaşa maçında takımın en çok bu yönünü beğendim, üç dört oyuncu ile deli danalar gibi pres yerine, akıllı bir pres ve saha daraltarak da rakibi baskı altına alabildiğimizi gösterdik.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Daha once de dedigim gibi Tudorun kafasindaki deli dana gibi saldirmak degil.
Daha derli toplu duzenli disiplinli bir baski ancak daha oturmadi takim.
Zamanla daha iyi olacaktir ve iddia ediyorum ki o 3 pas yapar dagitir dedikleri bjk macina kadar bu ivmeyle gidersek, bjk yi neye ugradigini sasirtip 3 4 tane birden sallayip gelebiliriz.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt